Терміново потрібна допомога хворій на онкологію дівчині з Коростеня — РІО Бердичів

Понеділок, 24 Січня

Терміново потрібна допомога хворій на онкологію дівчині з Коростеня

13 серп. 2021 Власкор

До редакції газети «Ріо-Бердичів» сьогодні звернулась мешканка Коростеня, доньці якої терміново потрібна допомога на лікування онкології. У дівчини виявили меланому шкіри ІІІ стадії.

На лікування хвороби постійно потрібні кошти, і родина не справляється фінансово, тож звертається за допомогою до небайдужих людей. Кожна гривня, перерахована на лікування, надважлива і кожен із нас може зробити свій внесок на шляху до її одужання.

Реквізити для допомоги:

Номер картки ПриватБанк:

5168 7573 7447 7711 Родимова Світлана Бойукханівна (мама)

Номер картки Альфа-Банк:

5355 5712 8154 8222 Радімова Юлія Валеріївна

Контактні номери телефонів рідних:

098-905-07-55

093-943-93-41

Більше інформації про дівчину ми знайшли у спеціальному репортажі ТСН, який публікуємо нижче.

«На місяць лікування потрібно понад 75 тисяч гривень. До редакції ТСН.ua звернулась 36-річна Юля Родимова з міста Коростень, яка від 2020 року бореться із меланомою.

Небезпечну хворобу у жінки виявили вже на третій стадії, тож лікування потрібно почати невідкладно. «Я і мої рідні благали про допомогу, нам вдалося зібрати кошти і зробити мені операцію на спині, після операції було проведено КТ і кістковий скрин, аналізи були в нормі, лікування допомогло! Я була врятована, і дякувала за те, що дали шанс жити... Здавалося, що все минуло, що недуга пішла назавжди, але як я помилялася...», - розповідає Юля.
2021 рік Юлія почала зі звістки про рецидив захворювання і негайність подальшої боротьби. «Після поганого самопочуття, зробили повторне КТ, результат мене вразив, метастази дістались до моєї печінки, легень і головного мозку. Чи може бути щось гірше, коли кожна хвилина мого життя відтепер така цінна? Завдяки небайдужим людям, я пройшла вже тримісячне лікування, є позитивна динаміка», - додає жінка.

Зараз лікарі радять продовжити лікування надкоштовною, але дієвою таргетною терапією, на це знадобиться три місяці і сотні тисяч гривень. «Ні я, ні моя родина немає таких коштів! Я прошу у вас допомоги, я благаю вас не пройти повз, протягнути мені свою руку, ваша підтримка дуже важлива для мене! Я вірю в добро і людяність, я вірю, що з вашою допомогою у мене все вийде, я не підведу. Я безмежно вдячна кожному за підтримку та віру в мене», - каже Юлія.»

rodimova4

Rodimova1

Rodimova2

Rodimova3

 

Відео


РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.