Роздрукувати цю сторінку

Дружина священника з Бердичівщини потребує допомоги

28 жовт. 2021 Пресслужба Бердичівського благочиння

Дружина клірика Житомирської єпархії УПЦ, священника Бердичівського благочиння Дарина Худякова потребує молитовної та фінансової допомоги

Дружина клірика Житомирської єпархії Української Православної Церкви Дарина Худякова потребує молитовної та фінансової підтримки. Сім’я священника Бердичівського благочиння, настоятеля  Свято-Покровського храму с. Мирославки ієрея Михаїла Худякова, просить допомогти у лікуванні матушки.

Двадцятивосьмирічна жінка, матір двох маленьких дітей, страждає від запального ураження всіх суглобів. Прогресуючу хворобу може зупинити лише дороговартісне лікування, на яке у родини немає коштів.

Перші симптоми недуги у матушки з’явилися в юному віці, у 19 років. Після тривалого обстеження лікарі виявили діагноз: псоріатична артропатія. Це одна з ускладнених форм псоріазу, коли хвороба впливає не тільки на шкіру, нігті та волосся, а й на суглоби всього організму. Людина поступово втрачає спроможність повноцінно рухатися, без належного лікування виникають серйозні ускладнення, що може призвести до обмеження працездатності.

Загострення хвороби у матушки Дарини почалося після народження першої дитини. У вересні 2021-го року їй призначили ІІІ групу інвалідності. Весь цей час сім’я самостійно боролася за покращення здоров’я матушки, але, на жаль, усі спроби не дали потрібних результатів.

Нині лікарі пропонують молодій жінці пройти альтернативне лікування гормональної терапії із застосування імунодепресанту «Хуміра». Але цей препарат дорогий: щомісячно потрібні 10 200 гривень, повний курс лікування становить 6–8 місяців. Сім’я сільського священика, яка виховує двох маленьких синів – 3-річного Іоанна та 3-місячного Артемія, таких коштів не має і вперше звертається по допомогу до всіх небайдужих, сподіваючись на підтримку.

Надати фінансову допомогу можна, перерахувавши кошти за реквізитами:

ПриватБанк 5168 7554 5755 1840;

Монобанк 5375 4141 3008 5722;

Ощадбанк 5167 4901 7020 7832.

Отримувач: Худякова Дарина Олександрівна

Пресслужба Бердичівського благочиння