Вівторок, 16 Серпня

Онкохвора бердичівлянка потребує лікування дороговартісним препаратом

Ми вже повідомляли про бердичівлянку Тетяну Подолянець, яка бореться з важкою хворобою і потребує допомоги у цій боротьбі за життя.

Kadsila 1

Кілька місяців тому Тетяні постановили жахливий діагноз - карцинома молочної залози. Було пройдено 6 курсів хіміотерапії, але метастази пішли у печінку та на шкіру.


Лікарями було змінено протокол лікування і призначено препарат, який дуже дороговартісний, - «Кадсила». У жінки надія тільки на нього.


Коштів на придбання препарату у бердичівлянки немає, все було витрачено на обстеження та лікування. Прибутку в цієї родини також немає, адже Тетяна була однією годувальницею малолітньої доньки та матері-пенсіонерки.


Завдяки спільним зусиллям 1 лютого жінка отримала одне вливання препарату «Кадсила». Наступне таке вливання заплановане вже на 24 лютого. Потрібно близько 130 000 грн.


Рідні та близькі бердичівлянки, просять усіх небайдужих про допомогу, адже кожна гривня дарує Тетяні шанс на життя.


Номер картки: 4149 4993 8874 5869 - Подолянець Тетяна

 

 

 

 

Kadsila 2

Kadsila 3

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.