Понеділок, 5 Грудня

Важкохворий настоятель храму святої великомучениці Параскеви с. Великі Низгірці Бердичівського благочиння протоієрей Анатолій Бочковський потребує молитовної та фінансової підтримки

10 лют. 2022 Пресслужба Бердичівського благочиння

Клірик Житомирської єпархії  Української Православної Церкви, настоятель храму святої великомучениці Параскеви с. Великі Низгірці Бердичівського благочиння протоієрей Анатолій Бочковський потребує допомоги в лікуванні низки захворювань та в проведенні складної операції.

Шістдесятип’ятилітній священник (04.10.1956 р. н.) має серйозні проблеми зі здоров’ям, нещодавно він переніс чергову важку недугу. У протоієрея Анатолія Бочковського діагностовано низку захворювань: виразку дванадцятипалої кишки, хронічний гастрит, коліт, пієлонефрит, панкреатит, хронічне обструктивне захворювання легень, бронхіт другого ступеня та інші.

Батюшка потребує складної операції, для якої необхідно зібрати 20 тисяч гривень. Усі доступні матеріальні можливості вичерпані, а попереду ще продовження дороговартісних процедур, витрати на додаткові обстеження та післяопераційне лікування.   

Просимо не залишатися байдужими і допомоги протоієрею Анатолію Бочковському хто чим може: молитвою, своєю увагою та милостивою участю у зборі коштів.

Реквізити для допомоги (всі рахунки відкриті на ім’я дочки священника: Хиля Ніна Анатоліївна)

ПриватБанк 4149 4993 9065 6781

Ощадбанк 5167 8032 1758 9659

Отримувач: Хиля Ніна Анатоліївна

Номер телефона протоієрея Анатолія Бочковського: 0984194478

З благословення благочинного Бердичівського округу архімандрита Варфоломія (Бойкова) кошти для лікування протоієрея Анатолія Бочковського можна також передати до свічної лавки Свято-Миколаївського собору.   

Пресслужба Бердичівського благочиння

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.