Понеділок, 5 Грудня

Маленький бердичівлянин героїчно бореться з хворобою, але потрібна допомога

Нелегкі випробування випали на бердичівську родину.

Tkach 2

Найбільше і найочікуваніше щастя – народження дитини – вже через два місяці була затьмарена жахливою новиною: у крихітного хлопчика виявили онкозахворювання. «Нефробластома лівої нирки» - такий діагноз від лікарів почули батьки маленького Ромчика.


Наталія та Валерій одразу всі сили кинули на порятунок свого синочка і з допомогою рідних та близьких почали боротьбу з хворобою. Ромчик, якому лишень кілька місяців від народження вже, на жаль, знає, що таке лікарі та лікарні. Йому провели операцію, видаливши пухлину разом із ниркою. А після неї дитині доводиться мужньо і героїчно, незважаючи на зовсім маленький вік, переносити хіміотепрапію, загальний курс якої становить 36 тижнів – 9 місяців!


Чотири курси хімії та 2 курси високодозованої хіміотерапії уже позаду, а попереду – ще немало. Вартість такої, а їх призначено аж 8, недешева, хоча і проходять вони її у сусідньому Житомирі «безкоштовно». За три тижні такої безкоштовної хіміотерапії батькам потрібно платити 18 000 гривень, адже якщо чимось лікарня і забезпечує, то ліки, медичний інструменти і інші необхідні речі лягають фінансово на плечі батьків.


З маленьким Ромчиком у медичному закладі знаходиться мама, а тато усіма силами працює, дбає про ще одну дитину і щодня везе їжу дружині та синочку. Вони вірять і знають, що все буде добре і що всі труднощі здолають. Та самій з цим справлятися родині дуже важко, бо за попередніми підрахунками потрібно ще мінімум 70 000 гривень на лікування, не враховуючи інших витрат.


Усі, хто має бажання та можливість допомогти маленькому хлопчику у його героїчній боротьбі з хворобою, надаємо реквізити для благодійної допомоги.

Збір відкрито 30 грудня 2021 року.


ПриватБанк:
5168 7451 1270 1617 - Ткач В.В.

Номер телефону мами хлопчика - Ткач Наталії: 063-847-91-39.

Номер телефону волонтерського центру - Омельчук Ю. Л.: 063-340-83-60.

 Tkach7

Tkach 1

Tkach 3

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.