Понеділок, 28 Листопада

На фронті важко поранений бердичівлянин – дружина просить допомогти у лікуванні

Недавно ми писали про допомогу захиснику-бердичівлянину Євгенію Островському, який внаслідок авіаудару рашистів втратив обидві ноги. Бердичів відгукнувся на заклик і молодий хлопець уже проходить реабілітацію та, як сподіваються рідні, після протезування встане на ноги. Однак у сім’ї Євгенія знову біда. На передовій був важко поранений чоловік його рідної сестри Юлії – Валерій Крошняков (14.07.1992 р.н.).

Наш Telegram канал: https://t.me/rio_berdychiv_informatsiya

Валерій – бердичівлянин, на обороні України стояв в 2017 року, служив у 26 артилерійській бригаді. Гідно виконував військовий обов’язок та тримав мирне небо над нашими головами. Однак 07 липня 2022 року на Донеччині при виконанні бойового завдання був важко поранений.

Наразі Герой у лікарні у гострому стані, чутливості нижче поясу та нижніх кінцівок немає. У Валерія вогнепальні осколочні поранення хребта, багатоуламкові переломи остистих та поперечних відростків, дужок та ніжок хребців, контузія та забій спинного мозку, нижня параплегія, пневмоцефалія, вогнепальне осколочне сліпе проникнення поранення грудної клітини, багатоуламкові переломи ребер, правобічний гемопневмоторакс.

Захисника можна поставити на ноги. Якщо все вчасно зробити, він зможе повноцінно самостійно пересуватись. Наразі потрібна тривала і дороговартісна реабілітація у професіоналів.

Дружина просить бердичівлян та усіх небайдужих людей допомогти у лікуванні Валерія Крошнякова та повернути до нормального життя батька двох діток. Для цього починає збір коштів на лікування.

Давайте разом допоможемо нашому захиснику одужати. Важлива кожна гривня! Не будьмо байдужими!

Карта для збору коштів :

5168757380098139

UA473052990000026206771739195

Отримувач : Крошнякова Юзефа (дружина).

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Світ гардин у Бердичеві

Англійська мова онлайн

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.