Шокуюча ніч бердичівського таксиста: жінка народила дитину в салоні його авто — РІО Бердичів
  • buhoblik800

Шокуюча ніч бердичівського таксиста: жінка народила дитину в салоні його авто

Бердичівлянин Артем, незважаючи на свій молодий вік, уже тривалий час працює у нелегкій сфері послуг – таксі. Спочатку була робота в одній із вже давно відомих служб, а ось уже рік хлопець є співробітником і водієм служби «Люкс-таксі», котра користується популярністю серед містян.


За вже солідний стаж роботи, як зазначає Артем, доводилося багато чого побачити: були і п’яні пасажири, і ті, хто влаштовував в салоні караоке, і ті, хто засинав в авто... Возити доводиться різних людей, причому не лишень вдень чи вночі, а й буває зміна у таксиста триває мало не цілу добу і за зміну побуваєш за багатьма адресами і навіть у сусідніх містах.
Та, не дивлячись на те, що хлопцю зустрічалися різні клієнти і траплялися різні випадки, нещодавня ніч для нього стала шокуючою: в салоні його автомобіля жінка народила немовля. І шок цей впереміш з розумінням того, що сталося, є і досі, бо, розповідаючи журналісту про цей дивний випадок, він ще не може повірити у все це.


Артем, як зазвичай, того дня, а точніше було б сказати тієї ночі, працював. Близько 03:15 надійшло телефоном звичайне замовлення, жінка викликала таксі, сіла в авто і сповістила про пункт призначення – Житомир, музична фабрика. Причому бердичівлянка вказала, що до сусіднього міста потрібно дістатися якнайшвидше, хоча чому така спішка, не зазначила.


Вагітна жінка ще не збиралася народжувати, адже за день до того була в Києві на УЗД, дізналася, що все нормально, а пологи мали б бути не раніше, ніж за два місяці. Дорогою пасажирка постійно розмовляла з кимось по телефону, таксист же виконував свої прямі обов’язки і слідкував за дорогою. Та наступна фраза, що донеслася з салону автомобіля, водія не на жарт шокувала. Після слів «Всё, давай, пока, я рожаю» пасажирка таксі почала кричати.


Артем у розмові з журналістом розповідає, що їхали вони швидко. До Житомира залишалося не так далеко, бо проїжджали село Сінгурі, та породілля почала кричати, щоб автомобіль зупинили. Таксист заглушив мотор і, ще не усвідомлюючи того, що відбувається, не розгубився та почав питати, чим допомогти і що робити. Жінка мовчала, потім попрохала глянути, чи все нормально, та коли хлопець відчинив двері салону, то вже побачив крихітне немовля.


«Все сталося швидко і народила вона швидко, сама впоралась, без моєї допомоги. Я вкрив дитину покривальцем і запитав, чи можемо їхати далі», - згадує Артем і помітно бентежиться, бо ж не кожному таксисту доводиться брати участь у пологах прямо в автомобілі.


Вже маму з новонародженим дитям водій доставив до лікарні, що знаходиться біля зупинки  вищезазначеної колишньої музичної фабрики. Туди ж і під’їхала знайома бердичівлянки, а жінка сама лягла на носилки і направилася в пологове відділення. На жаль, дізнатися про стан породіллі і немовляти хлопець не зміг, бо контактами не обмінювалися, адже кожен по-своєму був у шоковому стані.


Оговтувався Артем після інциденту довго. Спочатку не знав, що робити: чи то їхати назад додому, чи то лишитись в Житомирі і зняти стрес алкоголем. Та все ж повернувся до Бердичева і пішов відпочивати, бо робота за кермом більш ніж півдоби і така нервова ситуація втомила добряче.


Про бердичівського таксиста і героїчного працівника служби «Люкс-таксі» вже відзняли репортаж журналісти каналу «1+1». Вчора про нього писало і житомирське інтернет-видання та, очевидно, це ще не останні репортери і журналісти, котрі згадають на сторінках своїх газет і сайтів про цю людину. Він сам себе героєм не вважає, хоч і згоден, що випадок незвичайний, не буденний і щодня з таким не зустрінешся. Хоча хлопець і жартує, що досвід у цій справі вже має і на майбутнє, у разі чого, знатиме, що робити.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.