Три суперобладнані позашляховики отримає бердичівська поліція — РІО Бердичів
  • buhoblik800

Три суперобладнані позашляховики отримає бердичівська поліція

Такі необхідні і такі довгоочікувані автомобілі для посилення патрулювання Бердичева і ефективної роботи поліції отримають бердичівські правоохоронці вже найближчими днями. Три позашляховики «Mitsubishi Outlander», призначені для підрозділу швидкого реагування, планують передати нашій міській поліції.


Саме про такі автомобілі, які б полегшили роботу правоохоронців і дали змогу вчасно виїздити на виклики, вже неодноразово говорилося на сесії міської ради. Начальник поліції Ольга Зінченко, коли у неї запитали, чого не вистачає правоохоронцям для роботи, наголошувала на паливно-мастильних речовинах і автомобілях. Останні у рамках Програми протидії злочинності у Бердичеві викликали суперечку серед депутатів, які вважали, що не місто повинне за власні кошти закупляти транспортні засоби. Тоді ж депутат облради Ілля Смичок пообіцяв, що допоможе у вирішенні даного питання і хоча б дві автіки для Бердичева забезпечать.


Та стало відомо, що сьогодні в Житомирі відбулася урочиста передача вісімнадцяти службових автомобілів для територіальних підрозділів поліції. Отримані у рамках позабюджетної програми позашляховики обладнані усім необхідним для повсякденної роботи груп швидкого реагування і навіть більше. Повноприводна сучасна система управління, рації, відеореєстратори, маячки, можливість заряджати акумулятори і планшети, на які для правоохоронців надходитиме потрібна для роботи інформація, спрямовані на покращення несення служби поліцейськими.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.