Нашкодив бердичівським собаці чи котові – сів з грати на пару років — РІО Бердичів

Неділя, 20 Трв

Нашкодив бердичівським собаці чи котові – сів з грати на пару років

04 серп. 2017 Власкор

Або ж не сядеш, якщо не вчинятимеш жорстокі діяння по відношенню до чотирилапих тварин. Та навряд чи це втішить бердичівлян, для котрих нашестя собак у місті стало звичним явищем, а запропоновані програми, які могли б вплинути на дану ситуацію, поки зависли надовго в повітрі.

А тим часом Президент Петро Порошенко підписав Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запровадження гуманного ставлення до тварин» та направив до Уряду пропозиції із удосконалення окремих положень законодавчих актів України з огляду на внесені цим Законом зміни.


Розглядати справи про адміністративні правопорушення, до яких і відноситимуть жорстоке поводження з тваринами, згідно пропонованих Законом змін до Кодексу України про адміністративні правопорушення, районні, міськрайонні чи міські суди, органи Нацполіції.


Статтею 299 Кримінального кодексу України (в редакції Закону № 2120-VIII) передбачено, що жорстоке поводження з тваринами, вчинене з особливою жорстокістю або у присутності малолітнього чи неповнолітнього, або щодо двох і більше тварин, або повторно, або групою осіб, або активним способом, карається позбавленням волі на строк від п'яти до восьми років.
Петро Порошенко наголосив на необхідності уточнення складу злочинів, передбачених частинами другою і третьою нової редакції статті 299 Кримінального кодексу України, оскільки названі частини за один і той самий злочин — жорстоке поводження з тваринами, вчинений у присутності малолітнього чи неповнолітнього, передбачають різні види покарання.


Поки Президент пропонує негайно підготувати необхідні законодавчі пропозиції і винести на розгляд Верховної ради України відповідний законопроект, бердичівлянам варто й надалі стримувати свої емоції по відношенню до вуличних собак, повз яких іноді страшно проходити, особливо з дітьми. А от якщо ненароком одна із них заподіє шкоду дитині чи навіть дорослому і хтось вирішить помститися – готуйся до покарання. Невтішна перспектива, тому надія все-таки на довгоочікуваний притулок і заходи, спрямовані на стабілізацію ситуації з тваринами у місті, щоб, як кажуть, і вовки ситі, і вівці цілі – і захисники чотирилапих не протестували, і бердичівляни змогли спокійно пересуватися вулицями та дворами.


Нотка сміху у цьому всьому теж є, адже у декого з’являлося питання про коління свиней і різання домашньої птиці та рогатої худоби. Не хочеться ж бо за кусень м’яса мати немалі проблеми. Та ці домашні тварини під закон аж ніяк не підлягають, бо мають харчове значення, а не розводяться протягом тривалого історичного періоду для задоволення власних естетичних потреб.

 

 

magazin odyagu

Відео

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

  • zahid bud
  • zahid bud1
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.