Роздрукувати цю сторінку

Жителі села на Бердичівщині шоковані жахливою знахідкою

12 вер. 2017 Власкор

 Щоденне життя жителів сіл та селищ насичене кропіткою роботою з самісінького ранку і аж до вечора. Причому роботи такої вистачає у будь-яку пору року. Окрім важкої праці на городі та у полі, потрібно ще поратися біля худоби, випасати її, до чого звикають селяни ще з дитинства.

А от звикнути до того, що під час таких робіт можна натрапити на небезпечні знахідки часів Другої світової війни, людям вкрай важко, хоча такі трапляються нерідко. І, на жаль, такі предмети чатують чи не на кожному кроці, незважаючи на десятиліття, котрі минули.


Ось і місцеві жителі села Андріяшівка Бердичівського району, випасаючи 8 вересня корів у полі, знайшли військові боєприпаси прямо у рівчаку і повідомили про це службу «101». На місце знахідки виїхали фахівці ДСНС, які і визначили вид вибухонебезпечних предметів – 120-міліметровий артилерійський снаряд.


У понеділок, 11 вересня, небезпечні снаряди було знищено на полігоні піротехніками Управління ДСНС Житомирщини. Водночас рятувальники вкотре нагадують бути обережними під час польових і городніх робіт, а при виявленні підозрілих і небезпечних предметів телефонувати до служби «101».

 

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.