Понеділок, 15 Серпня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

В Бердичеві гриби збирають навіть на газонах і клумбах

В цьому році грибники-професіонали та багаточисленні любителі цього «тихого полювання» не можуть жалітись на примхи погоди чи природи, адже грибів в лісах і перелісках дуже й дуже багато. 

 У "Фейсбуці" нині чи не кожен другий фоторепортаж з лісових галявин та з повними відрами маслюків, краснюків чи справжніх патріархів грибного царства – білих грибів.

На автотрасах біля лісових масивів минулих вихідних не було куди поставити автівку, та й у лісках поблизу міста городяни знаходили чимало поживи для гарного настрою і смачної юшки.

 

Але дві підприємливі бердичівські бабусі пішли ще далі. Вірніше, вони зовсім нікуди не ходили, а збирали сьогодні печериці прямо на газоні під вікнами свого багатоповерхового будинку по вулиці Миру.

Фактично, це - центр міста (150 метрів до Кляштору і 100 метрів до райдержадміністрації), і бачити тут людей, котрі збирають гриби, досить незвично, але, напевно, цей 2017 рік запам’ятається і такими природними особливостями.

grib2

grib3

grib4

grib5

 

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
New Democracy Fund
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.