Бердичівляни прославились в лотерейних закладах Житомира — РІО Бердичів

Середа, 18 Липня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Бердичівляни прославились в лотерейних закладах Житомира

Одразу три протоколи, складені муніципальною поліцією Житомира на бердичівлян, які працюють у лотерейних закладах сусіднього міста, лежали на розгляді членів адміністративної комісії. Цього разу мова не йшла загалом про діяльність таких закладів, адже вже не один рік начебто ведеться боротьба з такими об’єктами і проходять перевірки, але вони і досі функціонують та все більше і більше розповсюджуються містами України.

Під приціл правоохоронців же три таких заклади у Житомирі потрапили у зв’язку з порушенням працівниками визначеного режиму роботу. У першому випадку бердичівлянин продовжував роботу в закладі після 23:00, а на складений поліцією протокол і запитання про порушення попросту відповів, що зламався вхідний замок у дверях і він змушений був залишитися. От тільки стосовно того, що в цей час там ще були люди, члени адміністративної комісії вважають це, напевно, моральною підтримкою, щоб самому не було страшно.


Далі було зачитано ще один такий протокол, складений з тієї ж причини на ще один лотерейний заклад, але вже за іншою адресою. Та тут вже працівник не надав правоохоронцям ніяких пояснень. Згідно адміністративного кодексу такі порушення карається штрафом від 1 до 10 неоподаткованих мінімумів доходів громадян або ж простіше - від 17 до 170 гривень. Голосуванням членів адмінкомісії призначено максимальну суму штрафу.


Щодо третього учасника спільної, так сказати, справи, то для бердичівлянки такий протокол став не першим, про що свідчить інформація з реєстру. Так само в закладі вже на іншій вулиці Житомира було порушено режим роботи. Жінку притягували до відповідальності, призначали 170 гривень штрафу, але вона його не сплатила. Цього разу, у зв’язку з повторно складеним протоколом, передбачено вже більший штраф – від 85 до 459 гривень. Члени адміністративної комісії, звісно ж, утвердили спільним рішенням максимально можливу суму. Але, як і в попередньому випадку, порушниця з цим не згодна і пояснення ніякі не надавала.

 

 

kolibris robota

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.