У Бердичеві комунальник, перекриваючи пошкоджений шифер, впав з триметрової висоти — РІО Бердичів

Середа, 18 Липня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

У Бердичеві комунальник, перекриваючи пошкоджений шифер, впав з триметрової висоти

На жаль, важко передбачити небезпеку, котра може чатувати на людину щодня, щохвилини. Особливо непередбачуваним може виявитися кожен день на роботі, яка теж не завжди є безпечною, але людина працює, заробляє гроші, щоб прогодувати сім’ю і щоб допомагати своєю роботою іншим.

Комунальному працівнику з Бердичева така допомога завдала значних збитків здоров’ю і навіть може повернутися в інвалідність. Чоловік є працівником КП «Житлоремекс-2» і у вівторок, 10 жовтня, він разом з бригадою комунальників здійснював заходи по заміну пошкодженого градом даху. Нині комунальні підприємства міста активна допомагають ліквідовувати наслідки стихії, а ЖЕК №2, як його вже звикли називати, також ремонтує ті будинки, які знаходяться під їхнім правлінням.


Під час ремонту одного із таких житлових будинків в Бердичеві шифер під ногами працівника не витримав навантаження, тріснув і розсипався. Внаслідок цього чоловік впав на горище з висоти трьох метрів.


Таку звістку на своєму сайті повідомило Управління Державної праці у Житомирській обл. За фактом нещасного випадку вищевказаним управлінням було створено комісію, яка з’ясовуватиме усі обставини нещасного випадку та травмування чоловіка.

Нині бердичівлянин знаходиться в реанімаційному відділенні Центральної міської лікарні у важкому, але стабільному стані. У чоловіка, за словами лікарів, внаслідок падіння переламані 10 ребер та було пошкоджено легеню. 

 

 

kolibris robota

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.