Керівники підприємств Бердичева з нагоди Дня харчовика прийшли в міську раду з конвертами — РІО Бердичів

Середа, 18 Липня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Керівники підприємств Бердичева з нагоди Дня харчовика прийшли в міську раду з конвертами

Піднесений настрій та радісні емоції вирували в міській раді на засіданні виконавчого комітету у четвер. Окрім вже звичних працівників міської ради, депутатів, представників комунальних підприємств та інших установ, які щоразу беруть безпосередню участь в обговоренні та вирішенні важливих питань, цього разу були присутні і керівники відомих у Бердичеві і поза його межами підприємств харчової промисловості.

Кожен тримав у руках конверт, хтось - більший, хтось – менший, але всі вони чекали, коли їм нададуть слово. Після оголошення заступником міського голови Валентиною Адаменко інформації про урочистості до Дня захисника України міський голова зауважив, що цими вихідними відзначається ще одне важливе свято – День працівників харчової промисловості. Для нашого міста воно також важливе, адже в Бердичеві працюють відомі підприємства, марка яких знана у всій Україні і за її кордонами та які випускають якісну продукцію. Вони, як зазначив міський голова, надають чималі надходження до міського бюджету, дають можливість школам та садочкам і будуватися, і розвиватися, роблять все необхідне для розвитку і перспективи міста.


Напередодні свого свята ці люди, керівники цих підприємств, завітали на засідання виконавчого комітету з приємною і почесною місією – привітати своє рідне місто, в якому вони трудяться, сказати на його адресу і на адресу його жителів добрі слова. Прийшли вони не з пустими руками, а з подарунками, причому грошовими та доволі масштабними.


Найпершим до вітальних слів приступив директор знаного «Бердичівського пивоварного заводу» Володимир Ліпецький. Його батько – Леон Ліпецький – започаткував такі добрі справи і протягом десятків років жив рідним містом, допомагав йому, розвивав. А сьогодні цю традицію продовжує його син. Директор пивзаводу привітав Бердичів з Днем харчової та переробної промисловості і вручив сертифікат на 200 тисяч гривень на потреби міста.


До приємної місії долучився і директор ТОВ «Три Ведмеді» Віктор Мельник. Це підприємство не один рік з душею та добрим серцем допомагає місту, жодне свято не проходить без їхньої спонсорської підтримки та без ведмежат на Центральній площі. Віктор Мельник також привітав усіх зі святом та з власного бажання вирішив зробити великий подарунок, необхідний місту та його людям, у вигляді сертифікату на суму у 250 тисяч гривень.


Ще одне підприємство, котре теж не стало осторонь такого радісного моменту, підтримало ініціативу. Це не менш відоме ТОВ «Бердичівський хлібозавод» на чолі з директором Костянтином Анучіним. Після приємних вітальних слів він також зробив грошовий подарунок, щоправда суму, покладену у конверт, не озвучив, але, напевно, вона, як і попередні, теж достойна.


Усі подарунки від керівників підприємств харчової промисловості приймала директор міського Палацу культури Олена Петрівська. Вона зазначила, що ці кошти будуть спрямовані на оплату додаткових предметів для майбутнього театру в Бердичеві, а точніше – для придбання внутрішнього оснащення приміщення театру: одягу сцени, завіси для сцени та вікон, комплектів штор, системи кондиціонування та інших необхідних речей.


І директор «Бердичівського пивоварного заводу», і директор ТОВ «Три Ведмеді», і директор «Бердичівського хлібозаводу» вражені красою і масштабністю цього об’єкта мистецтва. Їм приємно, що вони теж зробили певний внесок у його розбудову, що вони посприяли тому, аби відвідувачам було зручно, аби кожен бердичівлянин відчув і побачив усю красу місця, в якому зовсім скоро проходитимуть цікаві, захоплюючі і феєричні вистави та спектаклі. А в майбутньому вони побажали не зупинятися лише на театрові, а продовжувати оновлювати та розвивати своє місто.

IMG 0372

IMG 0378

IMG 0379

IMG 0382

IMG 0387

IMG 0389

IMG 0394

IMG 0398

IMG 0400

IMG 0403

IMG 0406

IMG 0407

IMG 0410

IMG 0411

 

kolibris robota

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

ЗАЛИШИТИ КОМЕНТАР

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.