Вівторок, 24 Трв

Легендарна Бердичівська артилерійська бригада змагатиметься за звання кращої батареї Збройних сил України

19 жовт. 2017 Прес-служба 26-ї абр

Ну що ж, друзі, є офіційні результати наших змагань на кращу артилерійську батарею Сухопутних військ Збройних сил України.

Ми перемогли!
Всього лише декілька днів тому з 10 по 13 жовтня наші хлопці боронили честь своєї бригади, як найкращої у Сухопутних військах Збройних сил України, але іноді здається, що часу спливло набагато більше.


На Чернігівщині визначили переможців у Сухопутних військах. У змаганнях брали участь чотири різні артилерійські системи: самохідні артилерійські установки, причіпна артилерія, реактивна артилерія, мінометні підрозділи.


Підрозділи провели тактичні маневри з бойовою стрільбою, долали психологічну смугу перешкод, виконували індивідуальні та групові нормативи з спеціальної та технічної підготовки, оцінювались також і практичні навички офіцерів батарей щодо виконання ними залікових вогневих завдань з бойовою стрільбою з залученням штатних артилерійських підрозділів та на імітаційних засобах.


Під час переміщення довелося відбивати напади із засідки, надавати допомогу пораненим, проводити мінну розвідку і ставити вогневу завісу для противника.


Приємною несподіванкою стала присутність Євгена Мельника - начальника управління РВіА, заступника командира військ ОК «ПІВНІЧ», який приїхав спеціально для того, щоб підтримати нашу бригаду на змаганнях.


Коли долали смугу перешкод, погода зранку, як кажуть, "не склалась": в повітрі висів противний дощик, а ось настрій у наших хлопців виявився навпаки - спортивно-бадьорим. До того ж позакомандним гравцем став сам командир дивізіону, котрий, щоб підтримати підлеглих, долав разом з ними перешкоди. Причому пробігся з усіма шістьма розрахунками, вболіваючи за результат кожного з воїнів. Тож і результат виправдав себе – стали лідерами.


Під час змагань на найкращу батарею Збройних сил України Житомирщина буде представлена 3-ма підрозділами:
- 2С19 "Мста-С" - 26 артилерійська бригада;
- 2А36 "Гіацинт-Б" - 26 артилерійська бригада;
- мінометний підрозділ - 30 ОМБр.


Фінал конкурсу артилерійських батарей Збройних сил України пройде на полігоні в Дівичках Київської області наприкінці жовтня.

 

 

kolibris robota

Фотогалерея

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.