На новий світлофор в Бердичеві вже скаржаться поліції — РІО Бердичів
  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

На новий світлофор в Бердичеві вже скаржаться поліції

Зовсім небагато часу пройшло з того дня, як на Червоній горі здійснилася мрія багатьох жителів – з’явився додатковий придорожній звуковий світлофор з відрахуванням часу для того, аби пішоходи могли перейти дорогу по «зебрі».

Головною метою цього об’єкту мало б стати убезпечення бердичівлян від можливих дорожньо-транспортних пригод, котрі на цій небезпечній ділянці неодноразово траплялися. Крім того, батьки школярів, які щоранку йдуть на навчання, а потім – назад по домівках, хвилювалися за кожний день такого переходу дороги.
І ось активні містяни ще кілька місяців тому на «Бюджет участі» подали проект, який повинен був покращити перехід цієї ділянки дороги, і перемогли. Кілька місяців бердичівляни чекали на зміни в цьому мікрорайоні і вони стались - було встановлено сучасний світлофор за 100 тисяч гривень.


Реакція бердичівлян на світловий пристрій виявилась неоднозначною і аж зовсім різноманітною. Одні були шоковані вартістю проектно-кошторисної документації, а це, нагадаємо, 14 тисяч гривень. Інші явно сумнівалися, що цей світлофор зупинить автомобілі, які мало не «літають» на цій ділянці дороги. Дехто ж навпаки виказував задоволення, що, мовляв, здоров’я людей важливіше і ситуація на цьому місці покращилась.


Проте всі, як один, активно скаржилися на неприємний звук світлофору. Ті, хто переходив дорогу, зазначали, що від нього аж голова болить та стверджували, що пищить він противно.


Та, вочевидь, найбільше дістав цей звук жителів приближених до світлофора будинків, котрим доводиться кожних кілька хвилин чути вже звичне тікання. Один з таких бердичівлян явно не витерпів і поскаржився в поліцію. Заявник зателефонував до чергової частини Бердичівського відділу поліції і попросив правоохоронців вплинути на ситуацію, звернутися у відповідні служби, аби ті, в свою чергу, зробили звуковий сигнал тихішим, бо він заважає вночі спати.

 

 

kolibris robota

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.