Субота, 25 Березня

Бердичівському дротовому радіо дадуть ще 100 тисяч гривень для виходу в ефір

Вже стало доброю традицією наприкінці року на останній сесії міської ради говорити про дротове радіо в контексті затвердження міського бюджету на наступний рік. Щоразу, коли у проекті рішення з’являється бодай невеликий натяк на це комунальне підприємство, здіймається галас серед противників фінансування того, без чого, як вважають деякі депутати, бердичівляни можуть обійтися.

На противагу їм на необхідності радіо наголошує міська влада, інша частина, переважна більшість, депутатів та люди старшого віку, котрі з роками звикли до наявності в їхній оселі радіоточки із бердичівськими новинами та привітаннями. До них, в свою чергу, долучаються і люди з інвалідністю та з вадами слуху, щоразу просячи не закривати міську редакцію радіомовлення.

Та бунт зазвичай організовується через суму грошей, яку з міського бюджету надають комунальному підприємству для здійснення своєї діяльності протягом року. Для цього і заразом на заробітну плату працівникам місто виділяє 160 тисяч гривень. Думки розходяться: одні вважають, що це не так багато на рік, інші ж наголошують, що ці кошти можна було б витратити на щось більш необхідне і важливе.


Але так чи інакше, після годинних криків, претензій і обговорень, все рівно фінансування КП «Бердичівська міська редакція радіомовлення» здійснюється, керівник звітує про діяльність і приймає пропозиції щодо покращення його роботи та розширення можливостей. Щодо останнього, то частково про майбутні інновації стало відомо на сьогоднішній сесії міської ради, коли знову було підняте питання виділення коштів для комунального підприємства. Причому шокувало деяких депутатів те, що наступного року на радіо виділятиметься з бюджету вже не 160 тисяч гривень, а 260, і присутні почали цікавитися, чому сума так кардинально збільшилась. Дехто у залі здогадувався, що, можливо, це пов’язано зі збільшенням мінімальної заробітної плати. Та керівник міської редакції радіомовлення Лілія Березовенко, не розкриваючи наперед усі подробиці, повідомила, що наступного року в планах – вийти на ефірне мовлення, якщо все буде добре. Тобто в наступному році Бердичів у цьому плані вийде на новий рівень, на що і потрібно ще 100 тисяч. Звісно, знову різні думки. Одні говорили, що ці гроші краще було б надати дівчинці, що потребує оперативного втручання, інші – що їх можна направити на медичну галузь, а ще інші стверджували, що хай би на такий рівень шукали окремо фінансування.


Після таких пропозицій, невеличких суперечок, які, на подив, цього разу не набрали широкого розмаху і не зайняли багато часу, міський бюджет і, зокрема, виділення 260 тисяч гривень для КП «Бердичівська міська редакція радіомовлення» були підтримані преважною більшістю голосів присутніх у залі депутатів.

IMG 3440

IMG 3457

IMG 3463

IMG 3464

IMG 3486

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

Посівний календар 2023

Приватне БТІ

Три ведмеді запрошує на роботу

Робота в Бердичеві

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.