Органи влади і громадськість вражені умовами перебування засуджених в Бердичівській виправній колонії №70 — РІО Бердичів
  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Органи влади і громадськість вражені умовами перебування засуджених в Бердичівській виправній колонії №70

09 лют. 2018 Відділ соціально-психологічної служби Бердичівської виправної колонії №70

07 лютого 2018 року Бердичівська виправна колонія №70 відкрила свої двері для представників органів державної влади та громадськості.

В цей день виправну колонію відвідали начальник відділу Житомирського регіонального центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Олег Врублевський, головний спеціаліст Бердичівського міського центру з надання безоплатної вторинної правової допомоги Андрій Кравченко, начальник Бердичівського районного сектору Державної міграційної служби України Наталія Паламарчук, начальник Бердичівського відділу Державної реєстрації актів цивільного стану Світлана Іщук, заступник начальника відділу пенсійного забезпечення Бердичівського управління пенсійного фонду України Ірина Вікарій.

Асенизатор


Гості відвідали приміщення та об’єкти соціально-виховної роботи, комунально-побутового призначення, побували у медичній частині тощо. Присутні були приємно вражені умовами, в яких відбувають покарання засуджені.
Основною метою заходу стало проведення особистого прийому з метою забезпечення доступу засуджених до правової інформації та реалізації права на безоплатну правову допомогу, вирішення соціальних питань пов’язаних з паспортизацією, оформлення пенсій, реєстрації і розірвання шлюбних відносин. На всі запитання засуджених було надано вичерпні роз’яснення та відповіді.


Під час проведення прийому начальником Бердичівського РС УДМС України Наталією Паламарчук засудженому було вручено паспорт громадянина України.

IMG 9582

SAM 0515

SAM 0517

SAM 0522

SAM 0524

Відео

anoliya zb 800

RIFdruk1

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK1

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.