У Бердичеві презентували Державну прикордонну службу України — РІО Бердичів

Субота, 15 Грудня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

У Бердичеві презентували Державну прикордонну службу України

09 лют. 2018 Бердичівський міський центр зайнятості

У четвер, 8 лютого, в Бердичівському міському центрі зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій на замовлення роботодавця – Державної прикордонної служби України за участі старшого офіцера відділення з добору в Житомирській області ОРЦ ПРУ Державної прикордонної служби України Баранівського Максима Анатолійовича.

Участь у заході взяли понад 20 осіб з числа безробітних. Шукачам роботи розповіли, що на сьогодні є потреба в кадрах. Всі, хто зацікавився пропозицією роботодавця, отримали інформацію щодо умов проходження служби, яка також є альтернативою строкової військової служби та надає можливість отримати вищу освіту за фахом безкоштовно.

Асенизатор


Максим Анатолійович розповів, що набір до Державної прикордонної служби України проводиться з числа осіб, які виявили бажання добровільно служити у Державній прикордонній службі України та відповідають вимогам військової служби, а саме: військовозобов’язані запасу рядового, сержантського і старшинського складу, віком до 40 років, які відслужили строкову військову службу, а також громадяни призовного віку, які не проходили строкову службу і мають вищу освіту, середньо-технічну або середню освіту, військовозобов’язані та жінки, які не мають військових звань офіцерського складу, прапорщиків і мічманів, з відповідною освітою та спеціальною підготовкою віком від 18 до 40. Розповів про переваги проходження військової служби за контрактом у Збройних силах України гарантоване грошове забезпечення та його підвищення в ході просування по службі, речове забезпечення, соціальні гарантії військовослужбовцям, тощо.


У ході заходу, шукачі роботи проявили активність, задавали багато питань та отримали на них відповіді.

Відео

RIFdruk

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.