Сюрприз до Великодня від бердичівських маршруток. ФОТО — РІО Бердичів

Четвер, 21 Березня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Сюрприз до Великодня від бердичівських маршруток. ФОТО

09 квіт. 2018 Ульяна Житниченко

Подарунок для бердичівлян, котрі користуються послугами маршрутки №6, підготував водій до Великодня.

Напередодні цього великого свята, ще 7 квітня, коли усі православні віряни займаються підготовкою і активно їздять транспортним засобом у потрібні місця, у маршрутці з’явилася справжня вентиляція. Скло, розташоване на дверях, при їх відкритті тріснуло на маленькі уламки. Як стверджують очевидці у соціальній мережі, під час їзди воно поступово дорозсипувалося на кожній зупинці маршрутки. Дорослих, за словами деяких пасажирів, веселив звук, що доносився від падіння уламків, а от про небезпеку від скла, що сипався, вони очевидно не думали. На кінцевій зупинці водій маршрутки, аби не наражати на небезпеку людей, все ж повністю вибив скло. Пасажири не знають, поїхав він і далі працювати на маршруті чи все ж зійшов з нього у той день через поломку.

Асенизатор


Проте вже сьогодні, уже 9 квітня, у другий день Воскресіння Господнього, бердичівляни, які зранку їхали у справах або ж на роботу, були шоковані їздою у громадському транспорті. Та ж, швидше за все, маршрутка вийшла на рейс без скла у вікні. На місці ж нього, напевно, щоб не протягнуло, був наліплений целофановий пакет з такою відомою традиційною маркою "ВMW". Пасажири явно не очікували на такий сюрприз зранку. Зрозуміло, що сьогодні у більшості людей - вихідний, тому ажіотажу зранку в транспорті немає і салон не переповнений. Якби ж навпаки, то той, хто від різкого тормозу шатнувся би біля дверей, уже наполовину би біг, наполовину б їхав, що жахає травмонебезпекою і аж ніяк не веселить. Очевидці зазначають, що поцікавитись таким "диво-склом" могла б і дитина, яка б попросту протягнула б руку вперед і незрозуміло, чим би це могло закінчитися. Загалом, варіантів розвитку подій може бут багато, а от про варіант того, що таким транспортом на маршрут виїжджати не потрібно, адже це небезпечно, чомусь ні керівництво автопарку не подумало, ні водій маршрутки.

І навіть причини у вигляді свят, коли немає як замінити скло, аж ніяк не замінюють того, що люди повинні бути у безпеці і платити за квиток, отримуючи взамін нормальні послуги з перевезення, а не целофан у дверному вікні.

P80409 090108

P80409 090313
Відео

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.