Незважаючи на карантин, на ринку Бердичева продаватимуть живих тварин — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Незважаючи на карантин, на ринку Бердичева продаватимуть живих тварин

Щоправда стосується це усіх сільськогосподарських тварин, окрім свиней, на продаж яких діє заборона у зв’язку з карантинним режимом на території Бердичева.

Про це сьогодні стало відомо на ранішньому засіданні виконавчого комітету Бердичівської міської ради. Ми вже зазначали, що в місті трапилася надзвичайна ситуація – на території БВК №70 було виявлено хворих на африканську чуму свиней. Усі необхідні заходи згідно складеному, обговореному і прийнятому на засіданні надзвичайної протиепізоотичної комісії плану реалізовують відповідні служби, було визначено дві зони, на яких діятимуть заборони і обмеження утримання і продажу свинячого м’яса та поголів’я свиней. Це зона захисту у радіусі 3-х км від вогнища хвороби, де будуть вилучати та знищувати безкровним методом вищевказаних тварин та проводитимуться заходи з дезінфекції і дератизації. І наступна зона - зона нагляду у радіусі ще 5-ти км від зони захисту, де працівники держпродспоживслужби візьмуть на облік все поголів’я тварин і щоденно обстежуватимуть їх, відловлюючи в тому числі і безпритульних тварин, які можуть переносити захворювання.


На виконкомі наголосили, що було звернення громадян, які продають птицю, та відповідне звернення керівництва кооперативного ринку, аби дозволити тимчасову торгівлю живими тваринами на торгівельному майданчику по вулиці Чуднівській. Відповідні служби розглянули дані колективні звернення суб’єктів господарювання та ринку, з погодження Бердичівського районного управління держпродспоживслужби в Житомирській обл. виконавчий комітет Бердичівської міської ради вирішив дозволити директору ПО «Бердичівський міський кооперативний ринок» тимчасово організувати торгівлю живими тваринами, крім живих свиней, на торгівельному майданчику за адресою: вул. Чуднівська, 137. Суб’єктам господарювання та громадянам проводити реалізацію живих тварин, крім живих свиней, за умови дотримання ветеринарно-санітарних правил.

Дане рішення вступає в силу з 20 квітня та діє на період карантинних обмежень, введених державною надзвичайною протиепізоотичною комісією при міській раді від 18 квітня. Контроль за даним рішенням покладено на заступників міського голови відповідно до розподілів обов’язків та Бердичівське районне управління Головного управління держпродспоживслужби в Житомирській обл. за згодою. Крім того, дане рішення визначає чіткий режим роботи торгівельного майданчику за вищевказаною адресою з 06:30 до 14:00, окрім понеділка.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.