В Бердичеві горіло приміщення медичного коледжу. ФОТО. ВІДЕО — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

В Бердичеві горіло приміщення медичного коледжу. ФОТО. ВІДЕО

О 14:20 в центрі міста з будівлі Бердичівського медичного коледжу пролунав тривожний сигнал, що сповістив про пожежу у навчальному закладі.

Миттєво почалася евакуація студентів та викладацького колективу навчального закладу на чолі з керівником В’ячеславом Шевченком. Юрба хлопців та дівчат, а також дорослих, перемістилися до внутрішнього двору біля центрального корпусу медичного коледжу, куди своєчасно під’їхала спочатку одна пожежна машина ДПРЧ 9 Бердичева, а згодом долучилися ще дві. Слідом чимдуж прибула карета швидкої допомоги, а рух на проїжджій частині контролювали поліцейські.
З вікон навчального корпусу лунали крики про допомогу і почалася евакуація з будівлі потерпілої студентки, якій спочатку на вулиці надавали медичну допомогу майбутні медики, а згодом – лікарі швидкої. З вікна ширився клуб їдкого диму, а пожежники оперативно розгортали гідранти, слухаючи наказ керуючого операцією по гасінню пожежі та рятуванню юнаків.


Доволі реалістична картина, на перший погляд, і справді здавалася надзвичайною ситуацією, проте це були всього-на-всього навчальні тренування для студентів медичного коледжу та педагогічного складу спільно зі студентами та викладачами професійно-технічного училища №12, спрямовані на здобуття і відпрацювання вмінь та навичок дії в умовах можливої пожежі. Майбутні медики продемонстрували, що в змозі швидко реагувати у випадку загорання навчального закладу, надавати першу медичну допомогу. По пожежній драбині рятувальники по черзі спускали донизу усіх тих, хто потрапив у пастку, перебуваючи під час надзвичайної ситуації в будівлі.


Насамкінець навчальних тренувань хлопці і дівчата взяли участь у гасінні умовної пожежі за допомогою вогнегасників, а також з цікавістю знайомилися з новим пожежним транспортом «МАЗ», його комплектацією та можливостями діяти під час пожежі. Заключним етапом стало спільне фото керівництва коледжу, викладачів, студентів та особового складу ДПРЧ 9.

IMG 7244

IMG 7244

IMG 7244

IMG 7244

IMG 7244

IMG 7244

IMG 7244

IMG 7244

IMG 7244

IMG 7244

IMG 7244

IMG 7244

IMG 7244

IMG 7244

IMG 7244

IMG 7244

IMG 7244

IMG 7244

IMG 7244

IMG 7244

IMG 7244

IMG 7244

IMG 7244

IMG 7244

IMG 7244

Фотогалерея

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.