Бердичівських водіїв штрафуватимуть за паркування — РІО Бердичів

Понеділок, 25 Березня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Бердичівських водіїв штрафуватимуть за паркування

11 лип. 2018 Власкор

З вересня цього року планується штрафувати тих водіїв, котрі паркуватимуться або ж зупинятимуться не по правилам.

Таку інформацію на сторінці у соціальній мережі «Фейсбук» розмістила група Безпечні дороги України. Згідно неї, тепер усім водіям, в тому числі і бердичівським, доведеться готуватися до того, що їм виписуватимуть штраф заочно. Мається на увазі, що навіть якщо водій припаркував автомобіль і пішов у справах, то правоохоронець не зобов’язаний чекати на нього і у разі його відсутності попросту від’їжджати, а він може виписати талон і залишити його на лобовому склі транспортного засобу.

Асенизатор


Як було зазначено, перед тим поліцейський, який побачить неправильно припаркований автомобіль, має право його сфотографувати. Також порушнику будуть відправлятися відповідні повідомлення на телефон. А якщо припаркований транспортний засіб заважатиме проїзду інших автівок або ж блокуватиме їхній рух, правоохоронець матиме право його евакуювати.
Раніше з накладанням штрафів була непроста ситуація, бо поліцейський не міг виписувати штраф за відсутності водія і чекаючи їх якийсь час, а деякі водії спеціально цей час затримували, їхав за іншими викликами. Тепер же керманичам так щастити не буде.


Крім того, на водіїв чекатиме своєрідна акція, якщо це так можна назвати. Якщо порушник оплатить штраф протягом 10-ти днів, то матиме 50-відсоткову знижку. У разі ж, якщо керманич автомобіля не сплачуватиме його понад 30 днів, йому доведеться викласти з гаманця вдвічі більшу суму.

 

Відео

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.