Cезон полювання на Бердичівщині розпочнеться 11 серпня — РІО Бердичів

Субота, 15 Грудня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Cезон полювання на Бердичівщині розпочнеться 11 серпня

06 серп. 2018 Власкор

Хоча на території сусідньої Вінницької області такий сезон вже розпочався минулої суботи. Саме тому чимало бердичівлян вже можуть похизуватись фотографіями з мисливськими трофеями на власних сторінках у соцмережах (див фото). Чому рішення про відтермінування сезону полювання прийняло Житомирське керівництво УТМР, не можуть зрозуміти рядові мисливці.

Не тільки початок сезону полювання не збігається між сусідніми районами Вінницької і Житомирської області, а й його закінчення. Так, на Вінниччині полювати на пернатих можна аж до 25 листопада, а на Бердичівщині – лише до 28 жовтня.

Асенизатор


А не мисливці навіть не догадуються, що полювати можна не будь-що, будь-де і будь-коли, а лише так, як вказано у нормативних документах, наприклад, в такому наказі Бердичівської УТМР:

«Установити такі строки полювання:

На качок (крім гоголя, черні білоокої, савки, огара, галагаза, гаги звичайної, лутка, крохалів, черні червонодзьобої, нерозня, креха середнього, каменярки, казарок білощокої та червоноволої), лиску, куликів (крім кулика-сороки, ходуличника, шилодзьобки, кроншнепів, чайки, лежня, дерихвоста, поручайника, крем’яшника, чорниша, перевізника, фіфі, зуйка морського, малого, великодзьобого, галстучника, пісочників, плавунців, баранця великого), голубів (крім голуба-синяка), перепілку. З 16-ої години 11 серпня до 28 жовтня 2018 року включно.


На хутрових тварин:

- на бобра, єнотовидного собаку, вовка, лисицю – з 01 жовтня 2018 року по 28 лютого 2019 року;
- на зайця-русака – з 03 листопада 2018 року по 27 січня 2019року.


На копитних тварин:

- на самця козулі – з 01 червня по 31 грудня 2018 року;
- на самців кабана та його молодняк, здатний до самостійного існування – з 01 серпня 2018 року по 31 січня 2019 року;
- на самок козулі, кабана, їх молодняк, здатний до самостійного існування – з 01 вересня до 31 грудня 2018 року;
- при облавному та колективному полюванні – з 27 жовтня.


Установити, що днями полювання є:

На пернату дичину – субота, неділя, а на дичину вирощену на фермах та випущену в угіддя під постріл, додатково – середа.
На єнотовидну собаку, лисицю та вовка – субота, неділя, а в січні-лютому 2019 року всі дні тижня за разовими відстрільними картками виключно з єгерською службою.
На зайця-русака – субота, неділя, а в січні 2019 року – виключно субота.


Полювання на пернату дичину, зайця-русака, єнотовидного собаку, лисицю та вовка проводити за відстрільними картками у межах установленої пропускної спроможності мисливських угідь, погодженої з Житомирським ОУЛМГ та Житомирською ОДА.
Добування єнотовидної собаки, лисиці та вовка дозволяється здійснювати під час полювання на інші види мисливських тварин.


Відповідальні за проведення полювання особи повинні:

- забезпечити дотримання порядку обліку, видачі й повернення ліцензій, відстрільних карток, обліку добутої дичини, організації здійсненя полювання;
- видавати мисливцям ліцензії та відстрільні картки із зазначенням у них конкретної дати та місця здійснення полювання;
- перед початком полювання забезпечити реєстрацію мисливців і проведення інструктажів з техніки безпеки при поводженні із зброєю та здійсненні полювань;
- допускати до полювання лише тих мисливців, які мають документи на право полювання, передбачені статтею 14 Закону України «Про мисливське господарство та полювання.


Забезпечення дотримання профілактичних заходів щодо сказу та інших небезпечних хвороб, у всіх випадках відстрілу звірів проводити ветеринарно-санітарну експертизу дичини, призначеної для використання на харчові цілі…».

okhota 1

okhota 2

okhota 4

okhota 3

Відео

RIFdruk

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.