Семенівська громада починає розвивати туризм на Бердичівщині — РІО Бердичів

Субота, 15 Грудня

  • TehnoMayster
  • TehnoMayster remont800

Семенівська громада починає розвивати туризм на Бердичівщині

08 серп. 2018 Олександр Доманський

Цей напрям діяльності представляла на «Ярмарку туристичних пропозицій Житомирщини» 6 серпня голова об’єднаної громади Наталя Семенюк. На заході, організованому Житомирським центром розвитку місцевого самоврядування, були присутні туроператори і представники туристичних фірм регіону та Києва.

В інтерв’ю телеканалу «UA перший» Наталя Володимирівна розповіла, що в Семенівці вже приймали групи туристів зі Львова і навіть з Австралії. Серед туристичних об’єктів громади вона назвала товариство «Факт», яке має 6 гектарів квіткових теплиць, базу відпочинку «Релакс», де можна і покупатись, і рибу половити, народний музей Джозефа Конрада, пасіку, виноградну плантацію, де можна купити саджанців та продегустувати вино. А ще в громаді планується створити арт-простір та провести фестиваль.

Асенизатор


Напевно, анонсувати квіткові теплиці було досить зарано, тому що наряд чи їх власник погодиться на чисельні екскурсії до приміщень, в яких має бути постійний мікроклімат та відсутність різних бактерій. А ось маленькі, але реальні кроки директора Красівської школи та активного депутата Семенівської ради потрібно однозначно підтримувати.


Так, ми вже розповідали про туристичні походи його вихованців. Адже не можна зрозуміти, чого хочуть туристи, не побувавши жодного разу в цій ролі. Туристами мають бути не міфічні закордонні чи київські товстосуми, а, в першу чергу, школярі та дорослі жителі сусіднього села, міста чи району. Треба самим їздити у гості, щоб у відповідь приїздили до вас.


Також Юрій Балюк розробляє нині велосипедні та піші маршрути, які візьмуть початок з Бердичева та проляжуть через колишній Низгірецький полігон (по насипу колишньої вузькоколійки), мальовничими лісами Чорнолозького лісництва до чарівного Красівського лісового озера та далі до Червоненського палацу.


Локальними об’єктами на такому маршруті можуть бути, наприклад, трьохсотлітній дуб на околиці Красівки, який вже отримав відповідне маркування або ж радянський військовий бункер в лісі неподалік села.
Для анонсування таких чи подібних маршрутів не потрібно збиратись в Житомирі чи в Києві на всіляких грантових тренінгах чи семінарах і говорити перед мікрофоном важкі завчені фрази. Треба просто регулярно публікувати в інтернеті фото та відео з реальних заходів. Реальні емоції реальних людей. Друзі, знайомі, родичі, підписники, швидко передадуть славу цікавого місця, гарних умов відпочинку чи привабливість та ерудованість екскурсоводів.

turism 1

turism 2

turism 3

turism 4

turism 5

turism 6

turism 7

turism 8

turism 9

turism 10

Відео

RIFdruk

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
  • UTK1

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.