Компанія «Три Ведмеді» урочисто відзначила 20-річний ювілей — РІО Бердичів

Середа, 17 Липня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Компанія «Три Ведмеді» урочисто відзначила 20-річний ювілей

Чудовий привід і визначна дата зібрала погожого вересневого ранку керівництво і колектив масштабного, потужного і розвиваючого підприємства Бердичева, відомого не лише в Україні, а й далеко за її межами. І не дивно, адже ТОВ «Три Ведмеді» знане багатьма завдяки улюбленому дітьми і дорослими морозиву та не менш смачними напівфабрикатами, які виготовляють умілі, трудолюбиві та професійні працівники компанії.

І ось у п’ятницю, 7 вересня, велика та дружня родина «ведмежат» святкує свій ювілей – 20 років з дня створення підприємства «Три Ведмеді». За ці роки підприємство стало одним із лідерів по виробництву продукції, адже випускає понад 100 видів морозива і більше 70 найменувань напівфабрикатів. Смачною продукцією ласує не тільки український споживач, але й споживачі з Молдови, Ізраїлю, Оману, В’єтнаму, Азербайджану, Кореї, ОАЕ. І кожен віддає перевагу саме продукції «Три Ведмеді» завдяки стабільній якості та різноманіттю смаків, які задовольняють навіть найвибагливішого споживача та стали улюбленими у багатьох родинах.


Варто зазначити, що такі високі досягнення компанії стали можливими завдяки невтомній і сумлінній праці усіх працівників підприємства та дбайливому керівництву. Усі служби ТОВ «Три Ведмеді», від постачання сировини, виробництва продукції до відвантаження її споживачу, виконують важливу і дуже гарну справу – створюють якісні і безпечні продукти, які з задоволенням смакують українські та іноземні споживачі.


У день чудового ювілею привітати особисто колектив ТОВ «Три Ведмеді» завітали представники міської влади на чолі з міським головою, адже підприємство тісно співпрацює і є активним учасником життя міста, спонсором різного роду заходів, вносячи великий вклад у розвиток Бердичева. Артисти міського Палацу культури ім. О. Шабельника та студенти Бердичівського педагогічного коледжу адресували ювілярам пісенні подарунки, під які залюбки танцювали працівники компанії, а особливо її символ – троє білих арктичних ведмежат, котрі неабияк веселили та запалювали публіку.


Генеральний директор компанії Дмитро Ушмаєв гордо зазначає, що за 20 років підприємство пройшло непростий шлях, було багато труднощів, здобутків і перемог, проте сьогодні «Три Ведмеді» є одним із лідерів галузі України з виробництва морозива та напівфабрикатів. Компанія дуже впевнено крокує вперед і це все завдяки багаторічній наполегливій праці. Особливу подяку Дмитро Ушмаєв висловив тим співробітникам, які давно працюють і розвивають підприємство: «Все, що ми зараз маємо і чим можемо пишатися – це завдяки вашому вкладу і наполегливості. Впевнений, що нас чекає ще багато справ, нових перемог і здобутків, тому хочу усім побажати міцного здоров’я, миру в родинах, миру в країні, натхнення, терпіння і радості. А нам, як компанії, - процвітати, і все у нас буде добре».


Приємним моментом стало нагородження керівництва і трудового колективу ТОВ «Три Ведмеді». Почесним знаком міста Бердичева за заслуги перед містом міський голова нагородив генерального директора компанії Дмитра Ушмаєва. Подяку за керування потужним і розвиваючим підприємством було вручено і директору - Віктору Мельнику. Численні слова подяки від керівництва, грамоти і квіти отримали працівники, які щоденно у різних відділах працюють на благо компанії, на благо людей, примножуючи здобутки підприємства і роблячи все для того, аби продукція була найкращою.


Для кожного співробітника і присутніх гостей на честь 20-річного ювілею ТОВ «Три Ведмеді» приготувало солодкий подарунок у вигляді великого і смачного торта з власним логотипом у вже символічному помаранчевому кольорі, з яким у кожного асоціюється компанія.


Численні побажання звучали цього дня на святі, та найголовніше, що бажали керівництву і колективу, – залишатися лідером виробництва, розширювати географію свого експорту, з задоволенням виконувати свою нелегку, але поважну справу, пишатися тим, що працюєте у цій компанії, миру і добробуту, та, звісно ж, процвітання великій родині «Три Ведмеді».

IMG 2393

IMG 2405

IMG 2417

IMG 2428

IMG 2460

IMG 2467

IMG 2471

IMG 2477

IMG 2485

IMG 2490

IMG 2493

IMG 2498

Фотогалерея

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

rif800

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.