Субота, 4 Лютого

Стало відомо, кого із заступників Бердичівської прокуратури затримали на хабарі

19 жовт. 2018 Власкор

Чергова новина про те, що держслужбовця з Бердичева було затримано на отриманні неправомірної вигоди у сумі 2 тисяч доларів за перекваліфікацію дій підозрюваних на менш тяжкі, з’явилася у четвер, 18 жовтня. Для бердичівлян, очевидно, чимось надзвичайним така новина не стане, адже такі випадки за останній час траплялися з частою періодичністю і вкотре для звичайних людей підтверджують той факт, що корупцію подолати неможливо.

Оскільки головним персонажем у цій справі є заступник керівника Бердичівської місцевої прокуратури, бо якраз його і було затримано під час одержання хабара, журналісти газети «РІО-Бердичів» вирішили завітати до прокуратури, аби отримати коментар з цього приводу. Проте, як і передбачалося, начальника органу на робочому місці на цей момент не було, а перший його заступник відмовився коментувати ситуацію затримання його колеги.


Проте стало відомо, що затриманий до Бердичева має відношення лише у якості посади, яку він очолює, і то у зв’язку з об’єднанням кількох прокуратур в одну в Бердичеві. У сферу діяльності цього чоловіка входить робота по 2-х районах Житомирської області – Чуднівському та Любарському. Зокрема, раніше він і працював прокурором Чуднівщини, а потім у 2015 році взяв участь у конкурсі на зайняття посад у Бердичівській місцевій прокуратурі, продемонструвавши непоганий результат здачі тестування.


Зрозуміло, що згідно закону розголошувати ім’я та прізвище особи до судового розслідування неможна, проте кілька відомостей з декларації майна та доходів, поданій у березні цього року, все ж наведемо. Затриманий одружений, має дружину, сина та доньку. У власності чоловіка є кілька об’єктів нерухомості: квартира площею 49,3 кв.м у Житомирі у спільній власністі з сином - по 50%; ще одна квартира у Житомирі площею 51,5 кв.м у спільній власності з жінкою та сином; квартира у Бориславі Львівської області площею 53,5 кв.м, власником якої є дружина.


У власності зампрокурора та його дружини знаходяться 2 земельні ділянки по 1200 кв.м в Коростишівському районі та ще одна ділянка площею 954 кв.м у безоплатному користуванні. Крім того, у декларації вписаний ще житловий будинок в Оліївці Житомирського району, щоправда площа будинку не вказана і власником його є третя особа.


З транспортних засобів чоловік володіє автомобілем «Volksvagen caddy» 2004 р.в. вартістю 88 000 гривень, «ВАЗ - 210430-20», 2007 р.в. та мотоциклом «Днепр МТ-10» 1976 р.в., вартість яких не указана.


Дружина зампрокурора володіє 34-ма акціями ПАТ «Укрнафта», задекларувала одноразову допомогу при народженні дитини у сумі 10 320 гривень, заробітну плату, отриману за основним місцем роботи, - 200 411 гривень. Сам чоловік за рік отримав дохід у розмірі 347 922 гривень, а також подарував синові 20 000 гривень. На рахунку заступник керівника Бердичівської місцевої прокуратури має 80 000 гривень готівки, а його дружина – 100 000 гривень.


Навіщо зампрокурору, котрий і так має непоганий дохід і майно, знадобився хабар у 2000 доларів, залишається лише здогадуватись. Можливо, як кажуть, скільки не має, а все рівно мало. От тільки, на жаль, можна констатувати, що до не найкращих наслідків призводить таке об’єднання прокуратур в одну місцеву, бо хабар бере держслужбовець, котрий відповідає за інші райони, а тінь і негарна слава падає, знову ж таки, на Бердичів.

Офіційна інформація: На хабарі затримали заступника керівника Бердичівської місцевої прокаратури

grafik

 

aloka

 

Відео

Lionok 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.