Бердичівлянку оштрафували за собаку — РІО Бердичів

Неділя, 26 Вересня

  • vistavka800

Бердичівлянку оштрафували за собаку

Причому, за словами батька бердичівлянки, котрий прийшов на засідання адміністративної комісії, це була не її власна собака, а безпритульна, яку жінка просто-на-просто підгодовувала. Ситуація взагалі усім присутнім членам адміністративної комісії видалася заплутаною і не зовсім зрозумілою.

У складеному протоколі було вказано, що 18 серпня жінка по вулиці Бистрицькій вигулювала собаку без повідка, що заборонено згідно Кодексу про адміністративні правопорушення. Батько порушниці, який прибув на адмінкомісію, розповів зовсім іншу історію того дня, а про цю ситуацію, зазначив, взагалі не знає. Більше того, протокол повинен був бути складеним на сусіда і його собаку, а не на них.


За словами чоловіка, його донька йшла вулицею, а за нею бігла бездомна собачка, котру періодично вони підкормлюють. З сусіднього двору вилетів статфордширський тер’єр, схопив цю собачку і почав мало не шматувати, волочачи її у двір. На зауваження чоловіка, мовляв, зроби щось і забери свою собаку, сусід буцімто просто реготав. Чоловіку з донькою якимось чином вдалося все-таки вирвати нещасну тварину з пащі породистого пса. Ось як, нібито, все і відбувалося.


Незрозуміло, чому тоді протокол був складений на жінку, яка не має власного пса, і, найдивніше, що жінка цей протокол підписала і погодилась з ним. Їй члени адміністративної комісії призначили штраф за порушення, а батько ж мав намір зайти ще до поліції та розібратися у ситуації. Тим більше, що на сусіда заяву вони подавали, а протокол поки що не надходив на розгляд адмінкомісії і не факт, що надійде.


Незважаючи на це, одна з присутніх працівників виконавчого комітету бердичівської міської ради, яка являється членом комісії, пояснила чоловіку, що не можна підгодовувати так собак. Причина – вони прив’язуються до людей, потім збираються у стаю і бігають вулицями міста, а люди бояться ходити і самі, і з дітьми, носячи у кишенях засоби захисту.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.