Вівторок, 28 Червня

  • Dimpokrivli

                                                                                          Ми у  Facebook

Два нових потяги курсуватимуть з 9 грудня через Бердичів

Хоча не такі вони вже й нові.

Це можна зрозуміти з оприлюдненого нещодавно на офіційному сайті Укрзалізниці нового розкладу поїздів, який вступить в дію 9 грудня 2018 року.

Так, у розкладі по станції Бердичів з’являється потяг 132 Рівне – Миколаїв, який буде щоденно прибувати о 19.16 , а відбувати о 19.18. В Миколаїв потяг приїде о 7.10 ранку наступного дня. Але, якщо розібратись, то просто існуючий поїзд Рівне – Київ, продовжили до Миколаєва, при цьому змістивши розклад на півгодини пізніше.

Зворотній поїзд чомусь теж має нумерацію №122, щоденно зупинятиметься в Бердичеві з 10.38 по 10.41 а прибуватиме до Рівного о 14.35. Причому поїзд цей буде «фірмовий», але називатиметься невибагливо і зрозуміло – «Миколаїв».

Так само й інший «новий» потяг, це трохи забутий старий під тим самим номером 13. Раніше він називався Київ-Ужгород, і їхав через Бердичів. Потім маршрут його слідування змінили, а натомість через Бердичів став ходити № 29 з такими ж кінцевими пунктами.


Тепер тринадцятий знову повертається до Бердичева, але ним можна тепер буде доїхати не лише до Ужгорода, а до кожного міста Закарпатської області, бо нині він називатиметься Київ – Солотвино (місто на Закарпатті, не плутати з селом в нашому районі).


На захід потяг проїздитиме через Бердичів щоденно о 19.55- 19.57, а на столицю, відповідно, 8.10-8.12. Поїзд №29 при цьому не відміняється, тому бердичівлянам добратись на Закарпаття буде вдвічі зручніше.

Новий розклад:

2019rozklad

Діючий розклад:

2018rozklad

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.