Роздрукувати цю сторінку

Після трагедії в Хажині бердичівські рятувальники провели роз’яснювальну роботу з населенням

29 лист. 2018 Пилипчук В.О.

Працівники Служби порятунку «101» продовжують проводити роз’яснювальну роботу серед населення області стосовно необхідності суворого дотримання правил безпеки в осінньо-зимовий період.

Зокрема, 29 листопада рятувальники в рамках довготривалої акції «Увага опалювальний період!» нагадали про безпеку мешканцям приватного сектору села Хажин Бердичівського району, де напередодні в результаті пожежі загинуло двоє людей. Спілкуючись із селянами, яких зустрічали на вулицях, фахівці ДСНС звертали увагу на дотримання вимог пожежної безпеки при користуванні пічним опаленням.


Вже безпосередньо в помешканнях селян, співробітники Служби «101» роз’ясняли, що вкрай необхідно слідкувати за справністю печей, своєчасно їх ремонтувати. При користуванні пічним опаленням завжди перевіряти чи захищена підлога перед топковим отвором металевим листом. Якщо ні, терміново усунути цей вкрай необхідний та важливий недолік. Для наочності та закріплення почутого матеріалу фахівці ДСНС роздавали листівки та пам’ятки з основними вимогами правил пожежної безпеки та вказаними порушеннями в житлових будинках, які зазвичай призводять до виникнення пожежі: перевантаження електромережі, паління у ліжку, дитячі пустощі з вогнем та несправність пічного опалення.


Головний інспектор Бердичівського МРВ Управління ДСНС України у Житомирській області Пилипчук В. О.

khazhin2

khazhin3

khazhin4

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.