Вівторок, 24 Трв

Новорічні подарунки дітям пільгової категорії придбає міська рада Бердичева

Такий проект рішення, що винесено на розгляд чергового засідання виконавчого комітету Бердичівської міської ради, було оприлюднено на Офіційному порталі міста 19 листопада і має назву він «Про придбання новорічних подарунків для дітей пільгових категорій».

Даним проектом рішення передбачено фінансовому управлінню виконавчого комітету Бердичівської міської ради перерахувати кошти з міського бюджету відділу культури виконавчого комітету Бердичівської міської ради для придбання новорічних подарунків до Дня Святого Миколая, новорічних та різдвяних свят для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, інших пільгових категорій згідно з кошторисом, що додається.


Щоправда додатки ще знаходяться на стадії опрацювання, тому дізнатися суму, яку з міського бюджету виділять на таку добру справу, поки що не вдалося. Зате відомо, хто безкоштовно отримає подаруночки напередодні новорічних свят:

1. Бердичівський центр ранньої медико-соціальної реабілітації дітей- інвалідів «Промінчик».

2. Бердичівська міськрайонна громадська організації «Навчально-реабілітаційний центр для неповносправних дітей «Насіння надії».

3. Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

4. Бердичівська міська організація Всеукраїнської організації інвалідів війни та Збройних Сил.

5. Управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради.


Контроль за виконанням цього рішення покладено на заступника міського голови Валентину Адаменко.

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

bazar 800

  • asenposlugi1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.