Роздрукувати цю сторінку

Новорічні подарунки дітям пільгової категорії придбає міська рада Бердичева

Такий проект рішення, що винесено на розгляд чергового засідання виконавчого комітету Бердичівської міської ради, було оприлюднено на Офіційному порталі міста 19 листопада і має назву він «Про придбання новорічних подарунків для дітей пільгових категорій».

Даним проектом рішення передбачено фінансовому управлінню виконавчого комітету Бердичівської міської ради перерахувати кошти з міського бюджету відділу культури виконавчого комітету Бердичівської міської ради для придбання новорічних подарунків до Дня Святого Миколая, новорічних та різдвяних свят для дітей-сиріт, дітей, позбавлених батьківського піклування, інших пільгових категорій згідно з кошторисом, що додається.


Щоправда додатки ще знаходяться на стадії опрацювання, тому дізнатися суму, яку з міського бюджету виділять на таку добру справу, поки що не вдалося. Зате відомо, хто безкоштовно отримає подаруночки напередодні новорічних свят:

1. Бердичівський центр ранньої медико-соціальної реабілітації дітей- інвалідів «Промінчик».

2. Бердичівська міськрайонна громадська організації «Навчально-реабілітаційний центр для неповносправних дітей «Насіння надії».

3. Центр соціальної реабілітації дітей-інвалідів.

4. Бердичівська міська організація Всеукраїнської організації інвалідів війни та Збройних Сил.

Асоціація Незалежні регіональні видавці України
Здійснено за підтримки Асоціації “Незалежні регіональні видавці України” в рамках реалізації грантового проєкту Хаб підтримки регіональних медіа. Погляди авторів не обов'язково збігаються з офіційною позицією партнерів.

5. Управління освіти і науки виконавчого комітету Бердичівської міської ради.


Контроль за виконанням цього рішення покладено на заступника міського голови Валентину Адаменко.

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

Останнє від Світлана Семчук