В Бердичеві настала пора зимових розваг — РІО Бердичів

Понеділок, 20 Трв

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

В Бердичеві настала пора зимових розваг

Вже більше тижня за вікном тримається мороз, який трохи-потрохи вже скував водяне плесо головної бердичівської водойми більш-менш товстою кригою. І тепер тут завирувало зовсім інше життя. 

На кригу вийшли зимові рибалки, специфічна когорта людей, яка не боїться снігу і морозу, не боїться тонкого льоду, і годинами може сидіти над ополонкою, щоб врешті-решт хоча б побачити тремтіння волосіні. Але є й такі, яким посміхається рибальське щастя.

Асенизатор

У неділю вранці була чудова морозна погода, та, за словами рибалок, кльову майже не було. А ось Анатолій, який цього року вперше вийшов на лід, мав нагоду похвалитись чималеньким судаком, якого зловив чи не на середині ставу. Каже, що майже зранку, як прийшов, піймав його, а потім, неначе хтось наврочив, вже кілька годин нічого не клює. Інші рибалки і меншою рибкою похвалитись не змогли.

 

Крім рибалок цього дня на лід вийшли і любителі ковзанів. Володимир, відомий у місті спортсмен-любитель (волейболіст, велосипедист і бігун), кожну зиму стає на ковзани. І не просто стає і катається, а робить так, щоб було зручно і комфортно й іншим любителям зимових видів спорту. Спочатку сам, а потім і з друзями, вони розчистили від снігу чималий майданчик льоду недалеко від берега. Тут вранці катались ті, хто чи не вперше став на ковзани, а після обіду мали зібратись вже більш досвідчені любителі не тільки ковзанів, а й шайби і ключки, тобто, місцеві хокеїсти.


В парку Шевченка тим часом діти з санчатами і без них радо спускались з невеличких гірок і веселились на довгій і слизькі ковзанці. На жаль, в Бердичеві немає великих обладнаних гірок, зате є сумна і трагічна пам’ять про такі розваги на Червоній Горі. Після смерті дитини спуск поблизу солдатського пляжу перекопали, щоб на ньому не можна було більше з’їжджати.

Отже, зимові розваги – це добре, але розповісти дітям про техніку безпеки, а ще краще бути поруч з ними комусь із дорослих зовсім не завадить.

zima1

zima2

zima3

zima4

zima5

zima6

zima7

zima8

zima9

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

rif800

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.