У Бердичеві судять чоловіка, який не вміє читати — РІО Бердичів

Вівторок, 21 Трв

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

У Бердичеві судять чоловіка, який не вміє читати

03 груд. 2018 Власкор

Як не дивно, та в наш час іще є люди, що не вміють читати. І це не діти дошкільного віку, а дорослі. Принаймні із таким підсудним довелося зустрітися працівникам Бердичівського міськрайонного суду.

Про це йдеться в ухвалі, розміщеній на сайті суду. Обвинувачений за статтею 185 ч. 1 (таємне викрадення чужого майна) заявив під час суду над ним, що не вміє читати і йому потрібен захисник, а коштів на оплату послуг останнього у нього немає. Тож просив, щоб йому призначили державного захисника. Такий у чоловіка уже був, однак він помер. Тож для того, щоб продовжити розгляд справи, йому знову потрібен захисник.

Асенизатор


Зважаючи на все вищесказане виходить, що на сьогоднішній день справа по крадіжці «поставлена на паузу». Ухвалу на предмет забезпечення підсудного захисником подано, кандидата в захисники обирають в службі правової допомоги. Наразі залишається чекати, доки його буде призначено і доки він увійде в курс справи. Та все ж, напевно, це зробити буде швидше і легше, ніж навчити досі неписемного підсудного грамоті.

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

rif800

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.