Меморіальну дошку генерал-лейтенанту Андрію Таранову відкрили у бердичівській школі — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Меморіальну дошку генерал-лейтенанту Андрію Таранову відкрили у бердичівській школі

03 січ. 2019 Прес-служба 26 абр

27 грудня у загальноосвітній школі I-III ступенів № 12 м. Бердичева урочисто було відкрито меморіальну дошку колишньому учневі генерал-лейтенанту Андрію Таранову, який трагічно загинув 18 вересня 2016 року.

Саме Андрій Іванович Таранов на початку російської агресії проти України в 2014 році, сприяв тому аби в добровольчих батальйонах було не лише належне озброєння, а й інструктори які можуть навчати українське вояцтво за стандартами НАТО. Також він стояв у витоків створення Сил спеціальних операцій.


Андрій Таранов займався організацією роботи штабів, розвідки, звільненням заручників, мав досвід роботи в СБУ, нагороджений орденом «За мужність» ІІІ ступеня, відзнакою СБУ та іншими державними нагородами. З 2014 року був заступником Глави Адміністрації Президента України, працював також на посаді Першого заступника начальника Департаменту контррозвідки СБУ та обіймав інші важливі посади.


Про Андрія Таранова написано багато відгуків, на його плечах була більша частина невидимого боку війни на сході. Проте дуже багато інформації про те, чим займався військовик, не піддається розголосу і є засекреченою.

taranov1

taranov2

taranov3

taranov4

taranov5

taranov6

taranov7

taranov8

taranov9

taranov10

taranov11

taranov12

taranov13

taranov14

taranov15

taranov16

super cina

Відео

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

rif800

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.