Перевірку в Райківській виправній колонії здійснила комісія Бердичівської РДА — РІО Бердичів
  • Конфискат. Чёрная пятница. Распродажа верхней одежды

Перевірку в Райківській виправній колонії здійснила комісія Бердичівської РДА

10 січ. 2019 Прес-служба Бердичівської РДА

У середу, 09 січня 2019 року, спостережна комісія при Бердичівській райдержадміністрації здійснила спільне виїзне засідання в державній установі «Райківська виправна колонія №73».

В процесі роботи члени комісії перевірили стан дотримання прав засуджених, які відбувають покарання в колонії, відвідали вечірню школу ІІ-ІІІ ступенів при установі, філію ДПТНЗ «Житомирський навчальний центр №4».

Також членами комісії було перевірено умови відбування покарання у кімнаті побачень та на відділеннях соціально-виховної та психологічної служби. Після цього було проведено прийом з особистих питань для засуджених, де останні мали змогу отримати консультації та роз’яснення в межах компетенції комісії.

super cina

Відео

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

ПЕРЕДПЛАТА ОН-ЛАЙН ГАЗЕТИ "РІО-БЕРДИЧІВ"

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.