З півторагодинним запізненням Порошенко таки привітався з бердичівлянами, які чекали його біля театру. Відео — РІО Бердичів

Понеділок, 27 Вересня

  • vistavka800

З півторагодинним запізненням Порошенко таки привітався з бердичівлянами, які чекали його біля театру. Відео

Майже о пів на п’яту вечора кортеж Президента з трьох автівок таки приїхав до «Музично-драматичного театру на Європейській», де з першої до третьої години реєструвались учасники партійного зібрання БПП з усіх районів області.

grafik

Так само й на вулиці чекали люди, які хотіли побачити Порошенка в Бердичеві на власні очі. І якщо в театрі було тепло так, що навіть, ймовірно, довелось котельню «прикрутити» до мінімуму, бо над трубою зовсім не було видно диму, то на вулиці люди добряче замерзли.

Хоч людей тут було не дуже і багато, але Президент вирішив підійти ближче та привітатись з бердичівлянами. Буквально кілька хвилин тривала ця імпровізована зустріч, в ході якої гості ще й встигли зробити невеличку фотосесію.

А хлопчик, з яким за руку привітався Петро Порошенко, потім ще довго бігав по площі перед театром і кричав одноліткам, що він тепер цієї руки мити взагалі не буде.

Президент навіть зробив театральний жест і сказав: «А чого це люди тут стоять, нехай ближче підходять». Тай пішов собі до входу в театр. Люди посунули за ним, але вже за десять метрів шеренга правоохоронців знову перекрила площу, нікого далі не пускаючи.

На жаль, на цей захід було акредитовано зовсім мало журналістів, тому доведеться чекати вражень учасників зборів, які через деякий час ними обов’язково поділяться в соцмережах.

IMG 9359

IMG 9360

IMG 9363

IMG 9368

IMG 9370

IMG 9373

IMG 9375

IMG 9376

IMG 9377

super cina

Відео

Vyacheslav Mironyuk
Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.