За цькування дітей у школі платитимуть батьки кривдників — РІО Бердичів

Вівторок, 26 Жовтня

За цькування дітей у школі платитимуть батьки кривдників

18 січ. 2019 Власкор

Тривалий час в інтернет-мережах, на сторінках газет і на телеекранах щоразу розповідають, попереджають та наводять життєві приклади булінгу.

Для тих, хто можливо, не чув цього слова, є просте і цілком зрозуміле пояснення – дії тих, хто приймає участь в освітньому процесі, які є проявом психологічного, фізичного, економічного та сексуального насильства по відношенню до неповнолітньої особи.

Дедалі частіше з’являються випадки, коли діти скаржаться батькам на те, що їх принижують у школі і що над ними знущаються. Ще гіршими являються ситуації побиття дитини однокласником, старшим школярем або ж групою підлітків, що неодноразово можна було побачити у новинах.


Тепер же за діяння своїх дітей, котрі вчинили булінг, відповідатимуть батьки, бо їм доведеться заплатити штраф або навіть виконати громадські роботи. Президентом України підписано закон, яким передбачається призначення штрафів за булінг. Ознайомитися детальніше з ним можна, зайшовши на офіційний сайт ВРУ.


Згідно статті 173-4 Кодексу України про адміністративні правопорушення батьки змушені будуть заплатити від 50 до 100 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, тобто 850-1700 гривень, якщо їхня дитина скоїла булінг вперше. За другий раз або ж якщо знущання і цькування проводилося групою осіб покарання призначається у вигляді вже більшого штрафу – від 100 до 1200 неоподаткованих мінімумів доходів громадян, тобто до 3400 гривень або 40-60 годи виправних робіт.


Якщо ж правопорушення вчинила неповнолітня або ж малолітня особа (14-16 років), їхнім опікунам та батькам доведеться заплатити 1700 гривень штрафу або ж відпрацьовувати до 40 на громадських роботах. Але і це ще не все, бо такі санкції торкнуться також і вчителів та директорів шкіл у разі, якщо ті замовчуватимуть і не повідомлятимуть про булінг у навчальному закладі.

 

Відео


  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat
РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.