Понеділок, 5 Червня

Бердичівський сервісний центр МВС має нового начальника

28 січ. 2019 Олександр Доманський

Поки що, тимчасово, але, як кажуть, нічого немає більш постійного, ніж тимчасове.

grafik

Чутки про те, що в сервісному центрі, більш знайомому широкому загалу під колишньою назвою МРЕВ, твориться щось незрозуміле, почали ширитись містом на минулому тижні. Мовляв, Романського, який заявив про свої мерські (чи депутатські) амбіції на прийдешніх виборах, забрали, щоб не висовувався, бо занадто він вже став піаритись на цій посаді.
Випадки, коли у підприємців траплялись чималі проблеми після того, як вони публічно заявляли про свою участь у виборах міського голови, вже бували в Бердичеві, тож такі чутки виглядали цілком ймовірними. Для того, щоб підтвердити чи спростувати їх, довелось завітати до сервісного центру, який лише нещодавно (перед новим роком) було урочисто презентовано.


І дійсно, в кабінеті під вивіскою «начальник центру» знаходився не Ігор Васильович, а незнайомий молодий чоловік. Журналісту він представився як заступник начальника реєстраційного відділення обласного сервісного центру Андрій Валерійович Ткаченко, який зараз тимчасово виконує обов’язки начальника бердичівського територіального центру. Призначений на виконання цих обов’язків вищим керівництвом, але на який термін – невідомо.


Ігор Васильович Романський, за його словами, офіційно знаходиться на лікарняному. Але робота центру не призупиняється, всі відвідувачі своєчасно отримують необхідні послуги, потік навіть збільшився, бо «євробляхери» перед закінченням пільгового періоду стали активніше реєструвати свої автівки.


Побачивши серед відвідувачів знайомих, поспілкувався з ними щодо роботи нового центру. Тут думки теж розділились. Одні кажуть, що кілька тижнів тому з Житомира тут була серйозна перевірка, після якої робота центру значно пришвидшилась. А інші говорили про те, що в нових умовах, на жаль, діють по-старому. Так, у вісім ранку біля центру вже шикується чоловік двадцять, які пишуться в чергу на листочку, за яким підходять до автомату з електронної чергою. Але потім все одно оформлюють людей не по порядку, а як заманеться, і все одно займає ця процедура цілий день з ранку до вечора.


Після відвідин центру, по телефону поспілкувався з самим Ігорем Романським. Він підтвердив, що знаходиться на лікарняному ще з 2 січня, тому ні про які перевірки та їх наслідки не знає. А про жодні чутки щодо виборів спілкуватись не захотів.
Напевно, слова «знаходиться на лікарняному» і «хворіє» в нинішній українській мові мають абсолютно різне значення, адже Ігор Васильович щодня виставляє у «Фейсбуці» фото зі своїх зустрічей з різними колективами, поїздок з сім’єю і, навіть, купання у зимовій ополонці.


Ось і знову доводиться в публікації згадувати і чутки, і коментарі, адже система призначень на державні посади та звільнення з них в нас до цього часу керується більше кулуарними домовленостями, ніж прозорими процедурами, а «лікарняний» є лише зручною формою протягнути час для цих самих «кулуарів».

MREV2

MREV3

MREV4

 

super cina

 

Відео

  • asenposlugi1
  • pamyat
  • kilimi200 100

М’ясовита. Робота у Бердичеві

Посівний календар червень 2023

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 4-12-39, +38096-256-67-50
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.