Більше місяця назад у Бердичеві зникла жінка і її й досі не знайшли — РІО Бердичів

Вівторок, 19 Березня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Більше місяця назад у Бердичеві зникла жінка і її й досі не знайшли

Ще 13 лютого на сайті «РІО-Бердичів» ми розміщували інформацію про зникнення жительки Бердичева - Марії ГалуновоїГалунової. Тоді з проханням розповсюдити фото та повідомлення про це до нас звернулися рідні жінки, яка ще 4 лютого пішла з доми і не повернулася.

Марія Галунова вже має поважний вік, 1938 року народження, та хвора на склероз, а тому могла попросту заблукати, забувши дорогу додому. Заяву до поліції рідні також написали, аби правоохоронці розпочали розшукові дії.

Асенизатор


На жаль, пройшло вже більше місяця, а жінка й досі не знайшлася. Так само немає ніякої інформації про неї та її місцезнаходження. Родина не перестає чекати на повернення Марії Галунової і дуже хвилюється. Тому ми вирішили знову опублікувати повідомлення та нагадати людям про зниклу жінку.


Усіх, хто, можливо, хтось її бачив або ж володіє інформацією про її місцезнаходження, просимо повідомити за номерами телефонів 097-489-14-56 чи 102.

shukaut1

shukaut2

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.