Бердичівлянку, котра народила трійню, привітав гарним подарунком голова Житомирської ОДА. Фото. Відео — РІО Бердичів

Середа, 22 Трв

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Бердичівлянку, котра народила трійню, привітав гарним подарунком голова Житомирської ОДА. Фото. Відео

Про цю жінку вже знають всі не лише в нашому місті, Житомирській області, а й без перебільшення у всій Україні. Бо новина про те, що бердичівлянка народила трійню протягом кількох днів поширювалася Інтернетом, була розміщена на багатьох сайтах та в соціальних мережах.

Олена Чостковська подарувала життя трьом хлопчикам, котрих одразу ж прозвали усі «козаками», на початку березня, давши їм імена на честь архангелів Михаїла, Гавриїла та Серафима., проте вітання з народженням малюків-красенів приймає й досі. А і не лише вітання, а й потрібні у відтепер багатодітній родині речі, які подарували жінці напередодні виписки з Житомирського обласного перинатального центру.

Асенизатор


Окрім відомих усім пакунків малюка, що їх отримує кожна породілля, адже в них знаходяться дійсно необхідні для догляду діток речі, голова Житомирської облдержадміністрації Ігор Гундич привітав Олену подарувавши їй та її діткам дитячий візочок для трійні. Така гарна новина з’явилася на сайті Житомирської ОДА.


Щаслива мама трьох хлопчиків була напрочуд вражена таким несподіваним подарунком, але зауважила, що нині він їй дійсно необхідний для прогулювання з синочками. Почесна і приємна місія вручити бердичівлянці дитячий візочок і привітати від себе особисто та від керівника ОДА 14 березня була виконана директором департаменту праці, соціальної та сімейної політики облдержадміністрації Юрієм Прокопцем.


Бердичівлянка задоволена умовами, відношенням лікарів та якісно наданими послугами у медичному закладі, де вона народжувала. Керівник перинатального центру Юрій Вайсберг зазначає, що породілля в медичному закладі перебувала протягом 2-х місяців, за нею доглядали лікарі та робили все необхідне, аби пологи відбулися без ускладнень і післяпологовий стан матері теж був нормальний. Так і з’явилися на світ троє здорових синочків, які мають нормальну для новонароджених вагу і добре себе почувають. На днях багатодітну маму випишуть з центру додому, де вона зможе насолоджуватися материнством та виховувати своїх діток.

Фото та відео взяті з сайту Житомирської ОДА

vizok1

vizok2

vizok3

vizok4

vizok5

vizok6

vizok7

vizok8

vizok9

vizok10

vizok11

vizok12

vizok13

vizok14

vizok15

vizok16

vizok17

vizok18

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

rif800

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.