Бердичівська поліція продовжує боротьбу з курцями — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Бердичівська поліція продовжує боротьбу з курцями

Минуло не так багато часу відтоді, як ми писали про складений на бердичівлянку працівниками поліції протокол за кинутий на тротуар недопалок, як така ж доля спіткала ще одного курця. На засіданні адміністративної комісії, що проходить щосереди у міській раді, серед купи протоколів розглядали складений на бердичівлянина «лист щастя».


Чоловіка, який по вулиці Європейській, 12 в дворі будинку викинув на тротуар недопалок, спіймали «на гарячому» працівники Бердичівського відділу поліції. Чи давав пояснення своєму вчинкові порушник, на засіданні адмінкомісії не повідомляли, зате вже традиційний у даній ситуації штраф присудили. Нагадаємо, що викинуті не у зазначеному місці, тобто в урни, недопалки підпадають під ст. 152 Кодексу про адміністративні правопорушення і вважаються порушенням правил благоустрою. Це, в свою чергу, тягне за собою накладання штрафу, адже попереджень по даній статті немає, у розмірах 340-1360 гривень.


І якщо в попередньому випадку дівчина, на яку був складений протокол, на засідання з’явилася і у скоєному, так сказати, зізналася, а тому отримала мінімальний штраф, то цей порушник повідомлення, очевидно, проігнорував. Спільним рішенням членів адміністративної комісії, яка, до речі, ще прихильно віднеслася до чоловіка, бердичівлянина оштрафували на 680 гривень, аби наступного разу не кортіло розкидатися недопалками абиде. Тим більше, що люди самі ж обурюються засміченням міста, вулиць та окремих територій, а, як говорить відомий усім вислів, «чисто там, де не смітять».

 

super cina

 

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.