Як подолати поганий настрій? — РІО Бердичів

Понеділок, 6 Липня

 • Бердичівський Базар

Як подолати поганий настрій?

08 квіт. 2019 Власкор

Хто б що не казав, а завжди тримати себе «на позитиві» неможливо. Жіночий настрій – примхлива штука, яка залежить від безлічі факторів – від гормонів до дірки на панчохах. І хоча позитивний погляд на життя робить його більш якісним та щасливим, періодичні напади поганого настрою переслідують кожну з нас.

Не варто картати себе за те, що випадково почуте слово або погода знищили увесь позитив. Ми маємо право на поганий настрій, дратівливість та похмурість. Головне, не дати їм себе поглинути.

Середовище на варті емоційного здоров’я

Людина може цього не усвідомлювати, але її настрій та емоційний стан багато в чому залежать від зовнішнього середовища.

Ви, напевно, помічали, що похмурим ранком важче підійматися, а сіра однотипна архітектура навіює депресивні думки. І, мабуть, у вас виникало гостре бажання змінити щось (наприклад, колір волосся чи стару сумочку) під час перебування на концерті або художній виставці.

Саме через те, що навколишнє середовище впливає на нашу здатність продуктивно працювати, займатися творчістю, письменники, музиканти та художники їдуть до мальовничих місць за натхненням.

Отже, хочете змінити настрій? Змінюйте середовище!

Шопінг – дієві ліки від поганого настрою

Шопінг – дуже ефективна жіноча терапія. Ми отримуємо задоволення, здійснюючи покупки, особливо, якщо на них гарно заощадили. При цьому неважливо, купували ми в реальному, чи в інтернет-магазині. Отже, якщо за вікном дощик і немає бажання нікуди виходити, займіться віртуальним шопінгом. Наприклад, на Kasta, де є безліч товарів, а також приємних знижок та акцій.

До речі, соціологи вивчали різницю між жінками, яким шопінг до вподоби, і тими, хто ходить до магазинів виключно з практичних міркувань. Виявилося, що жінки-шопоголіки:

 • більш упевнені в собі;
 • виглядають стрункішими та молодшими;
 • мають менше комунікативних проблем.


Звичайно, у цій теорії можна знайти слабкі місця, але сперечатися з тим, що вдалі покупки підіймають настрій та самооцінку складно. Крім того, шопінг відволікає від негативних думок. Адже приємніше вирішувати, брати ці шкіряні жіночі лофери або інші, ніж всоте прокручувати в голові останню сварку з чоловіком.

Вирушаючи на терапію покупками, не забудьте про небезпеку спустошити гаманець на непотрібні речі. Щоб цього не сталося:

 1. Заздалегідь встановіть собі ліміт витрат і не перебільшуйте його.
 2. Мобілізуйте всі дисконтні картки. Не маєте власних – позичте у подруг.
 3. Перед великим оновленням гардеробу проведіть ревізію шаф, позбавтеся всього, що втратило актуальність.


Бережіть своє емоційне здоров’я!

Відео

 • asenposlugi1
 • moloko2
 • avtoshkola1
 • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.