Бердичівським пожежникам не до відпочинку – в місті знову масштабне загоряння. Фото — РІО Бердичів

Субота, 30 Трв

  • Бердичівський Базар

Бердичівським пожежникам не до відпочинку – в місті знову масштабне загоряння. Фото

Близько другої години дня мешканці вулиці Святої Покрови (колишньої Жовтневої) побачили над сарайчиком біля будинку №57, в якому ніхто не жив, невеличке полум’я, яке вже через кілька хвилин злетіло вгору на кілька метрів і перекинулось на сарай та гараж сусіднього будинку № 59.

За словами очевидців, вогонь міг виникнути від пустощів дітей, але пожежники попередньо говорили, що могла загорітись і електропроводка, яка була дуже старою. Приїхали вони вже через кілька хвилин після дзвінка на службу 101. Два автомобіля прибули з повними екіпажами, а третій використовували для підвезення води з гідранта біля дев’ятиповерхівки по вулиці Чехова.


Сарайчики і прибудови як з однієї сторони паркану, так і з іншої були дерев’яними, завалені різним старим мотлохом, який спалахнув, як свічка. І, найголовніше, знаходились у безпосередній близькості один від одного. За протипожежними нормами між будівлями повинен бути восьмиметровий, так званий, «розрив». Саме для того, щоб вогонь не зміг перекинутись від однієї оселі до іншої. А в даному випадку між будівлями сусідніх домоволодінь навіть метра не було.


Пожежники не переривали водяного потоку ні на хвилину, адже 57-ий будинок повністю дерев’яний, і якби вогонь повернув на нього, то за кілька хвилин від будинку нічого б не залишилось. Сусідів збіглось багато, але відра з криниці носили лише кілька хлопців, а колеги погорільців з підприємства «Ритм» допомагали розгрібати завали, інші ж просто споглядали, як на виставі.


Керівники пожежного підрозділу розповіли журналістам, що колись їх включали до складу комісій з приймання в експлуатацію житлових будинків, проходили рейди по приватному сектору з метою упередження порушення правили пожежної безпеки, але, після кількох реорганізацій відомства, така діяльність не входить до переліку обов’язкових. Могли б допомогти у таких випадках страхові компанії, але страхувати житло в українців давно «вийшло з моди». 

pokrova1

pokrova2

pokrova3

pokrova4

pokrova5

pokrova6

pokrova7

pokrova8

pokrova9

pokrova10

pokrova11

pokrova12

pokrova13

pokrova14

pokrova15

 

super cina

 

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/
  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.