Бердичівський прес-офіцер отримав почесний нагрудний знак — РІО Бердичів

Четвер, 27 Червня

  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Бердичівський прес-офіцер отримав почесний нагрудний знак

Такою новиною сам прес-офіцер 26 артилерійської бригади ім. генерал-хорунжого Романа Дашкевича Олег Калашников поділився у соціальній мережі Фейсбук, вказавши про символічність події та її важливість для нього особисто:

"Зазвичай не викладаю на сторінці свої нагороди, але це - символічно. Cьогодні під час ранкового шикування перед строєм мені було вручено почесний нагрудний знак "За взірцевість у військовій службі ІІІ ступеня" від начальника Генерального штабу ЗСУ Віктора Муженко".


Історія держави твориться на наших очах і ми є її учасниками. Саме вчора Віктор Муженко згідно Указу Президента України залишив посаду НГШ ЗСУ, а сьогодні мене "наздогнала" нагорода за його підписом. Знакові історії в наших долях. Служу народу України!".

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

anoliya zb 800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

rif800

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. МЮДа 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.