Олександр Ревега взяв участь у закладенні першого каменю на будівництві амбулаторії у Гришківцях — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Олександр Ревега взяв участь у закладенні першого каменю на будівництві амбулаторії у Гришківцях

05 черв. 2019 Зі сторінки Олександра Ревеги у мережі «Фейсбук»

Будівництво амбулаторії сімейної медицини у смт. Гришківці розпочато. У понеділок, 3 червня, поряд із гришковецькою школою заклали перший камінь майбутньої будівлі.

Після тривалих перемовин про фінансування будівництва та оформлення усієї необхідної документації нарешті вдалося приступити безпосередньо до будівництва. Ознаменувати початок робіт вирішили із освячення території. Про це на своїй сторінці у мережі «Фейсбук» повідомив народний депутат України Олександр Ревега, завдяки якому, власне, і вдалося реалізувати задумане у життя.
«У моїх рідних Гришківцях сьогодні було закладено перший камінь на будівництво нової амбулаторії сімейної медицини. Добитися залучення коштів на цей надзвичайно важливий об'єкт соціальної сфери мені вдалося в рамках реалізації закону про сільську медицину, який Верховна Рада прийняла півтора роки тому. 


За словами селищного голови Ірени Лісової, це буде перший об'єкт за останні десятиліття на території Гришковець, який будуватиметься за державний кошт. 
У новій амбулаторії дійсно є велика необхідність. Це і поліпшить умови роботи медичного персоналу, і покращить якість надання послуг пацієнтам, серед яких близько тисячі дітей.


Підрядника будівництва визначено, перший камінь закладено, добру справу освячено, підтримка влади і громади є. Разом зробимо!»

ambula1

ambula1

ambula1

ambula1

ambula1

ambula1

ambula1

ambula1

ambula1

super cina

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.