Маленькі бердичівляни пробували себе у ролі пожежних. Фото — РІО Бердичів
  • Бердичівський Базар

Маленькі бердичівляни пробували себе у ролі пожежних. Фото

І це була, очевидно, найвидовищніша частина традиційної щорічної акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти!», проведення якої є ініціативою Державної служби України з питань надзвичайних ситуацій.

Даний захід спрямований на те, щоб навчити дітей правилам безпеки життєдіяльності та пожежної безпеки, допомогти дізнатися більше про професію рятувальника, рятувальні засоби та як діяти у надзвичайних ситуаціях.
Перед показовим гасінням рятувальниками вогню та приміряння дітлахами ролі пожежника, відвідувачі парку культури і відпочинку, а це також традиційно школярі, які відвідують пришкільні літні табори, взяли участь в конкурсі малюнків на асфальті. Також на стендах були розвішені малюнки на тему пожежної безпеки, безпеки на дорозі тощо, які були намальовані дітьми теж для конкурсу. За найкращі роботи переможці отримали подарунки і зачаровано слухали та дивилися разом з іншими виступи артистів міського Палацу культури.


Діти гуртом підходили до працівників рятувальних служб міста, біля яких на столах лежало рятувальне обладнання, приміряли його та уважно слухали про те, як надавати медичну допомогу. Бажаючі навіть одягали протигази та каски. Та найбільше кожен очікував тієї миті, коли всі перемістяться до майданчика, на якому ще до початку заходу стояв каркас автомобіля, лежали пожежний рукав та вогнегасники, а на спеціально зроблених підставках були розкладені м’ячі. Саме тут учасники акції «Запобігти. Врятувати. Допомогти!» з допомогою і під пильним наглядом пожежників гасили вогнегасником полум’я та збивали струменем води м’ячі.

Родзинкою і завершенням заходу, як було зазначено вище, став підпал автомобіля. Спочатку в нього надрізали дах, аби показати маленьким глядачам, як рятувальникам доводиться діставати з автомобіля потерпілих, які внаслідок ДТП не можуть самотужки вибратися. А далі каркас автівки запалав і його гасили піною, що викликало неабиякий захват у дітей, які потім під враженням поверталися разом з вчителями до шкільних таборів, обговорюючи дорогою все те, що вони бачили і в чому брали участь.

zapobigti1

zapobigti2

zapobigti3

zapobigti4

zapobigti5

zapobigti6

zapobigti7

zapobigti8

zapobigti9

zapobigti10

zapobigti11

zapobigti12

zapobigti13

zapobigti14

zapobigti15

zapobigti16

zapobigti17

zapobigti18

zapobigti19

zapobigti20

zapobigti21

zapobigti22

zapobigti23

zapobigti24

zapobigti25

zapobigti26

zapobigti27

super cina

Відео

Світлана Семчук

Журналіст редакції газети "РІО-Бердичів"

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.