Дохла риба спливла біля бердичівського пляжу — РІО Бердичів
  • buhoblik800
  • TehnoMayster remont800

Дохла риба спливла біля бердичівського пляжу

Минулими вихідними в Бердичеві було чи не найспекотніше в цьому році.

На міському пляжі сотні дітей і дорослих загоряли та купалися в мутній річці. А вже за кілька метрів від щедро збовтаної ними води, попід єдиною набережною міста перехожим відкривалась зовсім інша картина.


Десятки мертвих рибин, часом довжиною більше ніж півметра, плавали на поверхні води та спричиняли жахливий сморід. Люди обурювались цією картиною, а, особливо, тим, що ніхто мертву рибу не виловлює, і вона стає причиною подальшого зараження води.


Найжахливіше в цій історії, що риба спливає не нижче по течії річки, де з міських очисних споруд та поза ними в річку скидаються каналізаційні стоки, а там, куди, по ідеї, стоки з міста ще не попадають, і зовсім близько від місця, де знаходиться головний водозабор міського водоканалу.


Цей факт лише підтверджує думку місцевих очільників про те, що не місто травить села району нижче за течією, а, навпаки, села району, які знаходяться вище, труять місто. Але радості від такого підтвердження небагато, адже проблема чистоти Гнилоп’яті спільна для всього населення Бердичівщини. 

riba2

riba3

riba4

riba5

riba6

riba7

riba8

super cina

Відео

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

anoliya zb 800

rif800

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.