Роздрукувати цю сторінку

В Бердичеві громадські активісти попередили рейдерське захоплення ресторану

Сьогодні вранці до кафе «Лісова пісня», яке знаходиться в центрі Бердичева, прибула група молодиків у чорній та камуфляжній формі без жодних розпізнавальних знаків.

 


За розповідями очевидців події, вони зламали замок та зайшли до приміщення, оголосивши, що діють за вказівкою нових власників будівлі. Та в Бердичеві всі знають, що власником цього кафе вже десятки років є Віктор Іськов, як і ще кількох закладів колишнього бердичівського «Общепиту», який він очолював у радянські часи. І він його нікому не продавав і не збирався цього робити.

 


На допомогу шанованому бердичівлянину відразу прийшли численні бердичівські активісти, адже він не раз і не два допомагав і волонтерам, і військовим, і активістам всім, чим міг. До центру міста за годину «підтягнулись» члени Самооборони на чолі зі своїм керівником, а синхронно з ними і працівники правоохоронних органів, яких викликав законний власник.


Начальник Бердичівського відділу поліції теж прибув на місце події, але журналістам зміг сказати всього лише кілька слів про конфлікт, який пов’язаний із заставою цього приміщення за кредит в одному з банків.
Зі слів активістів, банк, у якому був взятий кредит, вже давно закрився, а його кредиторів вже кілька разів перекупили одна в одної колекторські фірми. І на якомусь етапі ці колектори у Радомишлі у приватного нотаріуса якось змогли внести зміни до реєстру нерухомого майна на користь зовсім сторонніх осіб.


Також активісти розповіли, що власник знав про давній борг, подавав судові позови щодо його врегулювання і спокійно очікував рішення суду, щоб знати, кому саме платити гроші, адже часто у нас не можна розібратись, а кому ж потрібно віддавати борги. І він аж ніяк не очікував, що рейдери заявляться до Бердичева ще задовго до рішення суду, без судових виконавців чи інших ознак законності своїх дій.


Поки власник давав пояснення правоохоронцям, а активісти стояли біля будівлі, до місця пригоди приїхав ще один мікроавтобус з написом «Тигр» на борту, але не зупинився тут, а заїхав у ближній провулок. Десяток молодиків у чорному вийшли з нього і сховались за воротами між магазинами «Мета» і «Секонд хенд». Журналісту розповідати про мету свого приїзду відмовились, хоча час від часу виглядали зі своєї схованки, слідкуючи за тим, що відбувається навколо «Лісової пісні».


Але й активісти їх помітили, тому розходитись не стали. Яким буде продовження цього конфлікту, читайте в наступних публікаціях.

reyd2

reyd3

reyd4

reyd5

reyd6

reyd7

reyd8

reyd9

super cina

Олександр Доманський

Головний редактор газети "РІО-Бердичів"

Сайт: rio-berdychiv.info/

Останнє від Олександр Доманський