Кращим заступником командира батальйону став старший лейтенант з 26 артбригади Бердичева — РІО Бердичів

П'ятниця, 10 Липня

  • Бердичівський Базар

Кращим заступником командира батальйону став старший лейтенант з 26 артбригади Бердичева

24 лип. 2019 З сайту «ПІВНІЧ»

В оперативному командуванні «Північ» 18-19 липня пройшов конкурс на кращого заступника командира підрозділу з морально-психологічного забезпечення. Однак така фахова перевірка дала змогу не тільки прозвітувати про діяльність, а й практично обговорити напрямки та проблематику діяльності офіцерів з МПЗ.

Це був ІІ етап змагань після попереднього, що пройшов на рівні військових частин. Відтак кращі заступники командирів рот, батарей, батальйонів та дивізіонів з підрозділів оперативного командування «Північ» доводили свою фахову майстерність уже на вищому щабелі.
Військові презентували себе, писали заліки, ділилися досвідом організації заходів з МПЗ у підрозділі, представляли матеріали власних розробок щодо покращення морально-психологічного стану та ін.
Проведений конкурс – не формальний захід, а реальний метод вивчити проблематику такого напрямку роботи у військах та обмінятися реальним досвідом. Адже офіцери обговорювали нагальні проблеми, що виникають у роботі з особовим складом. Розглядали особливості діяльності структур МПЗ у різних родах військ. Неабияку увагу звернули на дисциплінарну практику та стимулювання особового складу.


“Ми знаємо, що найголовніше правило в армії, - люди – найважливіше. Адже це - не техніка, і у випадку втрати нову людину зі складу не отримаєш», - зауважив під час своєї презентації офіцер з 26 артилерійської бригади.
Один із найважливіших аспектів діяльності офіцерів з МПЗ, на якому акцентували увагу журі, – це робота у зоні бойових дій, коли психологічна та й психічна напруга в підрозділі зростає в рази. Зупинилися на моральному стані військових до та після бою, а також питаннях адаптації у зв’язку зі зміною соціальної обстановки після повернення у місце постійної дислокації.


Серед інших питань – забезпечення соціальних гарантій, організація дозвілля, взаємозв’язок з рідними та проведення індивідуальної й групової роботи з особовим складом.
Власне учасникам конкурсу участь у таких заходах дає можливість показати себе, покращити методичну майстерність, удосконалити практичні уміння і в результаті поліпшити той морально-психологічний стан свого підрозділу, за який він і несе відповідальність.
Зі свого боку офіцери управління з МПЗ ОК «Північ» висловили свої зауваження і побажання та наголосили, що завжди відкриті для допомоги колегам з підпорядкованих підрозділів.


За підсумками конкурсу кращим заступником командира батальйону (дивізіону) з МПЗ став старший лейтенант Віталій Мартич з 26 артилерійської бригади ім. генерал-хорунжого Р. Дашкевича. Серед заступників рот (батарей) кращою визнана молодший лейтенант Олена Черниш з 50 окремого ремонтно-відновлювального полку. Рівень теоретичних знань та практичних навичок відзначили й у офіцерів з 72 окремої механізованої бригади ім. Чорних Запорожців та з 12 окремого полку оперативного забезпечення. Привітав учасників та нагородив переможців грамотами, дипломами та пам’ятними відзнаками начальник управління з морально-психологічного забезпечення – заступник командувача військ ОК «Північ» з МПЗ полковник Віталій Покотило.


До речі, для забезпечення гарного морально-психологічного стану самих конкурсантів для них організували відпочинок - екскурсію історичними місцями Чернігова.

konkurskomandir1

konkurskomandir2

konkurskomandir3

konkurskomandir4

konkurskomandir5

konkurskomandir6

konkurskomandir7

konkurskomandir8

super cina

Відео

  • asenposlugi1
  • moloko2
  • avtoshkola1
  • pamyat

На правах реклами

РІО Бердичів
 
Видання "РІО Бердичів"
Головний редактор: Олександр Доманський
Адреса: вул. Свободи 6 м. Бердичів,
Житомирська обл., 13300 Україна
Телефони редакції: 
04143 2-15-73, +38096-256-67-50
E-mail: rioberdychiv@gmail.com
Веб сайт: 

Використання будь-яких матеріалів, розміщених на сайті, дозволяється за умови посилання на "РІО-Бердичів". Для інтернет-видань – обов'язкове пряме відкрите для пошукових систем гіперпосилання. Посилання має бути розміщене незалежно від повного або часткового використання матеріалів, в підзаголовку або в першому абзаці матеріалу. Редакція "РІО Бердичів" не несе відповідальність за матеріали авторів розділу “Блоги”.